Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Sérv? 31 hetes...

Mi lehet ez? Sérv? 31 hetes terhes vagyok, és észrevettem, hogy van egy elég nagy pukli a lágyékomon, jobb oldalt.

Figyelt kérdés
Ha fekszek, nem lehet kitapintani, de állva kb. 10 Forintnyi méretű dudor van. Puha, nem fáj, még legalábbis egyenlőre. Mi lehet ez?
2010. jún. 17. 06:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet sérv, de feltétlen menjd vele orvoshoz, mert ha sérv, akkor kizáródhat és az életveszélyes is lehet.
2010. jún. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos néha már enyhe fájdalmat is érzek! Van esély rá, hogy szülés után visszahúzódik? Egyáltalán lehet simán szülni így, vagy eleve császár?
2010. jún. 19. 14:17
 3/16 anonim ***** válasza:
Sajnos válaszolni nem tudok, de én is hasonló cipőben járok, csak nekem a köldököm alatt van a dudor közvetlenül. Jövő héten megyekdokihoz, sztem sérv. Fekve nem érzem, de ha állok, egy 10 ft-os méretű dudor van. Puha, és nekem néha fáj. Neked hol van pontosan? Megírom, ha voltam már dokinál, hogy mi volt.
2010. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31 hetes vok én is.
2010. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy neked is hasonló van!

Nekem kb. 2-3 cm-vel a fehérnemű felső vonala alatt van, nem középen, hanem egy kicsit jobbra.

Sebészhez kell ilyenkor menni? Vagy kihez érdemes?

2010. jún. 19. 14:32
 6/16 anonim ***** válasza:
én hétfőn lemegyek a háziorvoshoz (belgyógyász is), és majd továbbirányít, gondolom. De a nőgyógyásznak is megemlítem mindenképp. Sztem szülés után visszahúzódik amúgy, csak nem tudom a szülés mehet e így simán, sztem nem.
2010. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is hétfőn megyek a háziorvosomhoz, először én is rá gondoltam, hogy megkérdezem. A nődokihoz majd csak 4 hét múlva kell újra mennem ,az még messze van. Addig, ha a házidoki is mondja, lehet, hogy egy sebészt is meglátogatok, hogy a nődokinak tudjak mit mondani, ill. tudjak tőle kérdezni.
2010. jún. 19. 14:56
 8/16 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit mondtak, én is írok.
2010. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Rendben, feltétlenül írok, és várom a te válaszod is!

Remélem, nincs nagy baj egyikünknél sem!

2010. jún. 20. 06:18
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem a háziorvos nem tudott okosat mondani, azt se tudta megmondani, hogy ez most tényleg sérv e. Azt mondta a szülészorvosnak mutassam meg. Holnap megyek, úgyhogy majd írok. Neked mit mondott?
2010. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!