Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhes vagyok. Az...

30 hetes terhes vagyok. Az utóbbi hetekben néha észrevettem, hogy a pizsimen a jobb mellbimbómnál pici nedves folt van. Ez most az előtej, vagy sem?

Figyelt kérdés
Most kíváncsiságból óvatósan megnyomtam a bimbómat és a bimbó körül több helyen nagyon apró, gyöngyöző színtelen folyadék jött ki, majd utána egy pici sárgás, olyan, mint egy váladék. Ez most akkor az lenne? Ha az, normális, hogy nálam így jelentkezik? A balból vajon miért nem?
2008. aug. 28. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális az előtej szivárgás. Nem kell tartani tőle, de ha aggodsz mutasd meg az orvosnak is.
2008. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez előtej, teljesen normális, nekem is ilyen volt, de ne nyomogasd!
2008. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nálam is ugyanez a helyzet :)

30hetes kismami

2008. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én kb.a 24.héten vettem észre.Igen előtej ,nekem pont fordítva van.Nem szabad nyomogatni,a doki is mondta!33 hetes pocis
2008. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az lepett meg, hogy nagyon apró mennyiségben tapasztaltam, valamint, hogy csak az egyik mellemből jön...
2008. aug. 28. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előtej. Nekem már a 15. héttől van. Ma reggel is tiszta foltos volt a hálóingem mikor felébredtem.

19 hetes kismama

2008. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
OK. Inkább arra lennék kíváncsi, hogy az normális-e, hogy csak egyik mellemből jön?
2008. aug. 28. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!