Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogyok. Ugye nem lesz ettől...

Fogyok. Ugye nem lesz ettől alulfejlett vagy valami más bajú a picim?

Figyelt kérdés
A 12. és 16. hét közötti ultrahang nélküli hónap olyan lassú, hogy megőrülök. A védőnő meg azt mondta, hogy fogyok. Persze, hiszen én még mindíg alig kívánok valamit, de magzatvédőt szedek.
2007. nov. 30. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ne aggódj én is volt, hogy fogytam, de baba elveszi ami neki kell.Max. neked lesz keveseb:).18 hetes kismama
2007. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor én mit szóljak, nekem 12,és 20 hetes uh között két hónapig nincs UH vizsgálat, én is már majd meg őrülök, és még csak a 18. hétnél vagyok.
2007. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A stresszt és az ultrahangot nem szeretik a babák. Persze 4x kötelező, de én többet nem zaklatom. Élvezzétek ezt a gyönyörű állapotot, mert ez így egy rémálom. Minden ultrahangmentes napon szét idegeskedni magatokat.. Sok sikert! Egy 30 hetes kismama
2007. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!ne aggódj nem lesz semmi baj!4 hetente rendelnek vissza az orvosok a következő vizsgálatra,ez így normális.Azért próbálj meg minél tartalmasabb ételeket fogyasztani!
2007. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A baba fejlődik, az biztos, de nem szereti a stersszt már most sem. Miért lenne bármi baj? Elég sok hátra van még, és ha már most így aggódsz... A legjobb helye odabent van, vigyázz rá!
2007. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne?

Ne gondolj ilyenekre.

Mindekinek így nézik a babáját és mégis szép,egészséges kisbabák születnek.

Beszélgess vele,simogasd,hogy érezze,szereted!


Nekem a nődoki azt mondta,hogy az UH nem árt a babának,nem is zavarja.

Legalábbis az enyémet nem.

2007. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egyöntetű tudományos vélemény arról,h a magzat hallja-e az ultrahangot.Nekem is volt egy ilyen időszakom,amikor végre elmultak a terheségi tünetek,de még nem volt következő UH.Aztán rájöttem,h minden rendben van.Mostmeg csak szeretettel simogatom a pocimat,főleg akkor amikor érzem,h mocorog:)

Azért nem eszel,mert stresszelsz.A baba elveszi,ami neki kell,de ettől még te reljesen leépülhetsz.próbálj meg legalább sokszor egy két falatot enni,meg gyümölcsöt.

2007. dec. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!