Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen gondot jelent, ha...

37 hetesen gondot jelent, ha fogyok?

Figyelt kérdés
1 hét alatt fogytam 1 kg-ot, pedig rendesen eszek, nem fogyózok, ugyan olyan az életvitelem mint eddig. Gond lehet, hogy fogytam?
2011. máj. 12. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
1 kg-mal nincs baj. Az is lehet, h előző alkalommal mérés előtt ettél, több ruha, nehezebb cipő volt rajtad. Ha a pocakod nem kiseb, esetleg nemrég volt uh és ott jók voltak a paraméterek, akkor tényleg semmi gond. Anyukám ahelyett, h hízott volna 7 kg-ot fogyott, mikor engem várt, pedig semmi baja nem volt. Tény persze, h előttem nagyon sokat hízott.
2011. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 hete voltam UH-n, minden rendben volt, azon kívül, hogy már 3 as a lepényem. Ma voltam NST-n, de ott is rendben volt minden. Remélem nincs gond.
2011. máj. 12. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nst-n rendben volt a szívhang, akkor semmi baj. A hármas lepény kicsit öreg a 37. héthez képest(úgy tudom, de javítsatok ki, ha nem), de ha az nst rendben van, akkor semmi ok az aggodalomra. De jó neked, most már bármikor babázhatsz! :)
2011. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
NST-n rendben volt szerencsére. 30. hét óta 3-as a lepényem sajna, de még bírjuk. :) Úgy látszik, csodababám lesz, hogy eddig bírja :) Már nagyon várjuk, hogy kibújjon, és babázhassunk végre.
2011. máj. 12. 21:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy egyébként igazad van, a 3 as lepény az rossz a 37. hétben is, de a 30. ban... A 37.-ben még elmegy, mert már vége a terhességnek.
2011. máj. 12. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Most vagyok én is annyi idős, egy pár hete nem híztam... Pedig már vagy 15 kilónál jártam. Most leállt.

Azt olvastam, hogy ilyenkor már nincs túl nagy súlygyarapodás, gondolom akkor kis fogyás sem lehet nagy baj.

2011. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó 1-2 hétben (pontosan már nem rémlik mikor) én is kevesebb voltam 2 kg-val! Egészséges babánk lett :)


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,22 h.km.

2011. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!