Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe nyillalás a hüvelyben 6...

Enyhe nyillalás a hüvelyben 6 hetesen jelenthet gondot? Vagy a kicsivel több folyás, mint eddig?

Figyelt kérdés
Tüneteim megvannak, semmim sem fáj, csak ma párszor éreztem ezt és szeretném tudni, hogy menjek-e mihamarabb dokihoz.
2009. jún. 22. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,

A mindjárt megjön érzés általában temészetes,de a nyillalás én

2009. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi magától elküldte...

Szóval én mindenképpen megnézetném.Hasi fájdalmak szoktak lenni a hormonális változások miatt.Esetleg még folyás is párosul hozzá.Lehet az is,hogy megerőltetted magad..Pontosan nehéz erre válaszolni.Inkább nézzenek meg az a biztos.

Jó egészséget.

Üdv.8 éves/31 hetes Km.

2009. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál! Próbálom elérni a dokimat de nem tudom... Nem aggódom, mert amúgy tényleg semmi panaszom nincs, de amíg nem mondják azt, hogy minden rendben nem is tudok majd megnyugodni. Egyébként el is múlt akkor, inkább a hasamban érzem azóta de nagyon rövid ideig és csak egész picit. Ez lehet az is, hogy nő a méhem?

Köszi még egyszer és minden jót kívánok Mindkettőtöknek!

2009. jún. 22. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kb. ennyi idős vagyok és érzek ilyen nyilallásokat olykor. Én nem gondolom, hogy ez gond lehet, de írd meg majd ide légyszi, hogy mit mondott a dokid, OK? köszönöm szépen előre is!!!
2009. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel még nagyon az elején vagytok szerintem még nem a növekedéstől van.A szervezeted hihetetlen változásokon megy keresztül.Átrendeződnek a belek és felkészül a szervezeted a baba védelmére,fejlődésére.Szóval az elején ilyen NEM GÖRCSÖS fájdogálások lehetnek.Ezek ugyan ijesztőek,de hidd el nem lesz gond.Azért kihangsúlyozom,hogy én mindig akkor vagyok a nyugodt ha ilyen esetben az orvos mondja meg a tutit.Akkor tudsz Te is igazán megnyugodni.

Üdv.8 év/31 hetes KM.

2009. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ui:Én is minden jót kívánok Nektek!Üdv.
2009. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!