Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesek vagyunk lehet...

37 hetesek vagyunk lehet használni arra vmit ha úgy érzem összeszedtem egy hüvelyi fertőzést, és viszketek emiatt meg van folyásom is de inkább fehéres mint sárga. Valaki tud nekem ebben segíteni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Cickafarkteával,vagy kamillával külső lemosást csinálhatsz,de inkább doki.Tudom azért kérdezed,mert ha lehet inkább így oldanád meg,de mivel közel a szülés úgyis fontos hogy a hüvelyben ne legyen korokozó,hogy a baba ne tudjon fertőződni a szülőutakon át.A dokidnak kellene csinálni hüvelytenyésztést,36. hét körül szoktak.Sztem beszélj vele-Zsu
2008. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Nekem a dokim mondta a genia 92 kúpot.Recept nélkül kapható.Ha gondolod próbáld ki!

29. hetes kismama

2008. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megcsinélta azt a vizsgálatot és jó lett egy pár napja érzem ezt h szerintem összeszedtem valamit.
2008. okt. 31. 08:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Canesten kúpt használtam terhesség alatt, de tényleg ha így is érzed,olyan közel az idő inkább a dokival beszéld meg,nehogy gond legyen szülésnél.Csak jót akarok neked láttam egyszer egy babát akinek a szeme megfertőződött szülésnél,mert az anyujának valamilyen hüvelyfertőzése volt.Lehet nálad nagyon enyhe valami,de inkább doki lássa.

1. voltam

2008. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!!

Én ugyanezzel a problémával mentem 2 hete az orvoshoz, és legnagyobb meglepetéséemre RÓZSAMÉZET (Glycerinum Boraxatum) írt fel!! Hozzátette, hogy ha nem lenne jó, akkor a Canesten termékek közül jó a sima is és a kombi is!!

Nekem használt a rózsaméz, és mostanra semmi bajom!! (hál' Istennek, és lekopogom)

Mielőbbi jobbulást!!

Boldog utolsó heteket!!

36 heteske

2008. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, hogy milyen állapotban van a méhszájad, de ha ilyen közel a szüléshez fertőzésre gyanakszol, akkor lehet, hogy jobb lenne inkább az orvosodtól kérni segítséget, akár telefonon, hogy mit használhatsz, akár személyesen, hogy nézzen meg, tényleg fertőzésről van-e szó. Főleg, ha tudsz róla, hogy már nyílik a méhszáj.

Bár valamelyik nap elbizonytalanodtam, ugyanis magyar oldalakon folyamatosan azt olvasom, hogy ha nyílik a méhszáj, akkor már nagyon könnyen felkerülhet baktérium, fertőzés a babához, angol és külföldi oldalakon meg azt vallják, hogy ez csak akkor történhet meg, ha már megrepedt a burok, egyébként meg amíg a burok rendben van, addig hiába van nyitva a méhszáj, a babához közvetlenül nem kerülhet be semmi...

2008. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is menj el dokihoz! Az a biztos.

Én is 37 hetes vagyok, nekem is írt fel kúpot mert hasonló tüneteim voltak mint neked. Szóval szerintem doki mindenféleképp!

2008. okt. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!