Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok. Összeszedtem...

37 hetes vagyok. Összeszedtem valami fertőzést, de csak kedden mennék a dokimhoz, menjek inkább reggel ügyeletre?

Figyelt kérdés
Csip amikor pisilek ég és viszketek is. Lehet ettől baja a babámnak? Vagy próbáljam meg Canesten-nel kenni? Ha volt már valakinek ilyen kérem adjon tanácsot! Menjek azonnal dokihoz? Köszi
2008. júl. 12. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem is most volt ilyen és én hüvely kupot kaptam recepteset,én elmennék inkább az ügyeletre hogy inkább az orvos írjon fel valamit szerintem az a tuti nekem pl pár napig most jó volt azt hittem el mult de vissza jött.Én 39 hetes vagyok ( nem biztos ,hogy jó rá a canesten)
2008. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el dokihoz, mert ha csak nem sima hüvelygomba, akkor a canesten nem lesz rá jó. Engem is most kezel a doki, mert trichomonas-t is talált a hüvelyváladékomban. Ez valami egysejtű izé, ami kiváltja, az égő csípő érzést. Kúpot írt fel, ami nagyon jó, pár nap és rendbe jön. Sajna ilyenkor hajlamosabbak vagyunk az ilyen dolgokra.A picinek nem lesz baja, ha zárt a méhszáj, de szülésnél gondot jelenthet, mert megfertőződhet ő is. Mindenképp kezeltesd ki.

26 hetes kismama

2008. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!