Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem értem a mostani terhességi...

Nem értem a mostani terhességi súlygyarapodással kapcsolatos cirkuszt! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Szerintem sem kell kettő helyett tömni magunkat, de azért ledöbbentett, amikor a védőnőm 9 kg. hízásnál rámpirított. Ez a negyedik babám lesz. Az előzőeknél sokkal több gyarapodásra sem mondott semmit. Úgy vettem észre, hogy most ez egyfajta negatív divat lett. Aminek a tudományos alapja lehet, hogy ugyanúgy meg fog dőlni, mint sokminden másnak már eddig.

Hozzáteszem ,hogy nem híztam el a terhességeim során. De azért koplalni nem fogok, akármilyen trend van.


2008. okt. 30. 22:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyot néztem mikor a védőnőm 19hetesen sokalta a 4kg.De én elmondtam neki,hogy világ életemben 12-14órában dolgoztam,szaladgáltam.Néha ettem futtában valamit.Megittam egy csomo kávét,hogy ébren tudjak maradni,főleg éjszakai müszakban.A stresszröl nem is beszélve.Most meg?Tápénzen vagyok.Semmi dolgom a házimunkkán kivül.Sokat fekszem,tévézem,olvasok,sétálgatok.Kelek mikor kelek,este korán elalszom.Szerintem nem vagyok egyedül,hogy más az életvitelem.Ebben a nyugalomban,hogy ne ugrálnának a kilok felfelé.Ennek nem tudnak be egy kilot sem.Hát én megeszem mindent.Söt az elsö trimeszterben csak a Burger King-es kaját tudtam megenni.Nem egézséges,de legalább valami jol esett és nem jött vissza.Eszem én a gyümölcsöket is,amennyi csak belefér,de én vagyok csak ugy vele,hogy utána éhesebb vagyok.Alkati kérdés is.Az egyik barátnöm a terhessége alatt,nem evett,falt.8kg-ot sikerült hiznia.
2008. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!