Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebből lehet baj? Meglatszik...

Ebből lehet baj? Meglatszik majd a babán?

Figyelt kérdés

Felugrott rám a kutyánk, rendesen megkarmolta a hasam..25 hetes vagyok..

Sok ilyen babonárol hallottam hogy a terhesség alatt vigyazni kell. Szerintetek meglatszodhat rajta? Es neki is a pociján? Vagy túl paramami vagyok es ne higyjek a babonáknak?:)


2018. máj. 20. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Na neeee. Csak gondold át. Ki sem kellett volna írnod. Nem mellesleg használtad a babona szót is.
2018. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Hülyeség. Én meg megégettem magam, de eszem ágában sem volt arra gondolni, hogy jaj, meglátszik a babán. Tudod, csak ott látszik meg, ahol a mechanikai hatás ér. Csak az ostobák hisznek még a mai világban ilyenekben.
2018. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem látszik meg semmi, de és ha meglátszana akkor mi lenne, kit érdekel? Inkább azon aggódnék, hogy mi van vele bent, most hogy megkarmolta a kutya a terhes hasadat. Persze nem tudom mennnyire karmolt meg.
2018. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3-as pont ezert nem aggodom azmiatt mert nagyon minimalisan karmolt meg, a felső bőrfelületet, picit fáj meg latszik de biztos hogy nem lett baja, főleg hogy inkabb a gyomrom van mar ott. Ugyanúgy mozog is rendesen a kisfiam
2018. máj. 20. 12:32
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Én is inkább azon aggódnék, hogy a kutyának bármi lehet a mancsán, karmain. Alaposan fertőtlenítsd a sebet, a kutyát pedig szoktassátok le arról, hogy felugrál rád.
2018. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de tőled a sötétség átragad majd rá.
2018. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem terhesen a ciciám karmolta végig a hasamat, a kezemben volt, megijedt egy hirtelen zajtól, és hét úgy startolt el a kezemből, nem direkt csinálta. Nyilván nem lett baja a babának, ha a te bőrödet karcolás éri, az mégis hogyan hatna már rá?
2018. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Rossz omen? Viccet félretéve, fertőtlenítés, ha eddig még nem történt. Gyereket pedig ne hagyd majd egyedül a kutyával.
2018. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"ha a te bőrödet karcolás éri, az mégis hogyan hatna már rá?"


Fertőzés útján. Teljesen lényegtelen, hol karmolja meg az állat, a hasán-e vagy a lábán, nem ez a probléma. Ha benti állatról van szó, az alapvető higiéniás szabályokat betartják, akkor elenyésző az esélye, de szabadban tartott kutya karmán bármi lehet. Ezért kell megfelelően ellátni a sebet. A kutyát pedig, főleg, ha nagytestű, leszoktatni a felugrálásról, mert később problémát jelenthet.

2018. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Én szülés előtt elmentem fodrászhoz egy kicsit levágattam a hajam. És képzeld szinte kopasz volt, amikor Megszületett. 😃
2018. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!