Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13h 3napos terhes vagyok,...

13h 3napos terhes vagyok, belehetne festeni a hajamat?

Figyelt kérdés

Eddig szőke voltam,de tetettem bele úgy barnát,hogy nem ért hozzá a fej bőrömhöz a festék.

De most is csak melírt tetetnék bele,vagy az egészet barnára.(az eredetire)


2010. jún. 14. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt sok különböző választ fogsz kapni. Én azon az oldalon állok, hogy terhesség alatt is lehet hajat festeni, szőkét is. Csak jól szellőző helyen történjen a festés.
2010. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan .. már kipusztult volna az emberiség ha ártana egy hajfestés a magzatnak.


Legyél csini kismama és anyuka!

2010. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én festettem végig a terhességem alatt is. Már fél éves a kislányom és egészséges.
2010. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én terhesség előtt festettem a hajam. de aztán eredetire visszafestettük és az ismaradt.

viszont az orvosom, meg a védőnőm is mondta, h manapság már a festékekben nincs annyi rossz anyag, hisz inkább természetes dolgokat használnak, így nyugodtan lehet....

én nem akartam kockáztatni :)

de ez mindenkinek egyéni döntése....

2010. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én szőke vagyok 2 éve és most hogy terhes vagyok nem festettem át maradtam szőke a fodrászom mindig nyitott ajtónál fest és utána is oda ülök hogy ne lélegezem be a szagot egyébként a hajfestésben nem az az ártalmas hogy fejbőrödhöz és hanem a belélegzett gáz amit az oxigén kibocsájt és mivel minden festéket oxigénnel kevernek össze mindegy milyen színű a lényeg hogy ne lélegezd be persze egy kicsit úgyis érzed a szagot de nem mindegy hogy szellőztetett helységben vagy zártban 27 hetes km
2010. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan befestheted a hajad. Nekem több nőgyógyász is azt mondta, hogy egész nyugodtan.
2010. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En is befestettem a hajam, ammonia mentes hajfestekkel. Igaz egy kicsit dragabb, a markajara sajnos nem emlekszem de licsik (a gyumolcs) vannak a dobozan es 2000 ft korul vsn egy doboz. Semmi szaga, tokeletesen takar es nagyon tartos.
2010. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 dokihoz járok, az egyik majdhogynem leszedte a fejem, mikor meglátta hogy befestettem , a másik meg meg mondta hogy ha szellős helyen csinálják a festést akkor: lehet.

Erdetileg szőke vagyok s sötétbarna a festett hajam, szóval muszály mert ha lenő iszonyat ronda....:S

2010. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem festeném be! Mikor készültünk a babára, visszafestettem eredeti színre, így nem volt gond, mikor teherbe estem. Van épp elég mérgező dolog,amit nem tudsz kivédeni, szerintem ne tegyél még hozzá.
2010. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!