Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rémálmok gyötörnek, nagyon...

Rémálmok gyötörnek, nagyon félek a 12 hetes vizsgálattól?

Figyelt kérdés
Nem vagyok parázós tipus, nyugodt szívvel elmegyek a strandra, vagy orrcseppelek ha kell, de ettől a vizsgálattól nagyon félek. Napi szinten gondolok rá. Félek,h. nem lesz meg valamilye a babámnak, vagy beteg, vagy hasonlók. Napok óta rémálmaim vannak a babával kapcsolatban. Nagyon rosszak. Nekem már volt egyszer egy korai spontán vetélésem, akkor onnan tudtam,h. valami nincs rendben,h. nagyon kipattanasásosodtam. És most is, 3 napja az egyébként tiszta arcom, teli van ragyával. Nektek is volt ilyen félelmeitek? Úgy érzem,ha ez a vizsgálat meg volt, utána megnyugszom, és pozitívabban fogok állni a dologhoz. 11+1 h km. első baba
2010. jún. 14. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne hergeld magad ... fő a +++ hozzáállás !

Hol marad az öröm a babavárásból ha most ezen idegeskedsz később jön a félelem a cukorbetegségtől aztán hogy fiú -e vagy lány aztán hogy mennyit hízik -- élvezd a terhességet a pici babád megérzi ha nem vagy boldog ha szorongsz de ha boldog vagy akkor ő is az ...

Nem lesz semmi baj!

2010. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azzal ártasz a legtöbbet ha idegeskedsz és stresszeled magad!Szerintem nyugodj meg és akkor nem lesz semmi probléma!Én is most várom az első babámat és én is sokat idegeskedtem hogy vajon minden rendben van e.Aztán rájöttem hogy ha idegeskedek azzal csak ártok,ha ennyire félsz és szresszelsz azzal te is csak ártasz.A pattanásosság szerintem nem a vetéléssel függ össze hanem a terhesség miatti hormonváltozásokkal,nekem is jönnek ki hatalmas ragyáim ott is ahol eddig nem is volt.Nyugi minden rendben lesz!

20+5hkm

2010. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én az Afp-s 16. heti vizsgálat előtt álmodtam hülyeségeket, aztán gyorsan elkezdtem olvasgatni a vizsgálatról a neten, pl. itt a fórumon is, és megnyugodtam. Amúgy én sem vagyok parázós, de valahogy az álmomban mégiscsak előjött az összes félelmem...

A pattanások meg reméljük nem utalnak semmi rosszra, nekem is tök ragyás lett az arcom, a babuci viszont szépen fejlődik.

23 hetes kismama

2010. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok. Terhesség alatt nagyon sok pattanás jott az arcomon és a vállaimon is. Pár napja csináltak eloszor ultrahangot és minden rendben volt. Megvannak a kezecskék és a lábacskák is. Ne aggodj, ezt csak a hormonok teszik. Legyél nyugodt, mert az idegeskedés árt a babának.
2010. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bennem is felötlött néha ilyen rossz gondolat, de aztán arra gondoltam, hogy: a világon nap mint nap több millió egészséges baba születik. miért pont az enyémnek lenne bármi baj.... pozitív gondolatok...sokat számít!! Ne arra gondolj, hogy jaj milyen baja, lehet hanem hogy jaj milyen jó hogy van és ezúttal nem lesz semi gond
2010. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A negatív gondolatok semmiképp nem tesznek jót, csak a rosszat vonzzák be. Nekem is volt egy vetélésem, most 20 hetes egészséges kismama vagyok és próbálom a várandósság minden pillanatát kiélvezni. Persze van egy normális aggódás az emberben, de amit Te leírtál az már biztosan nincs jó hatással sem rád sem a Babucira. A pattanások pedig a terhesség velejárói, semmi köze a vetéléshez. Légy kiegyensúlyozott és nyugodt akkor a Babád is az lesz. Lesz még sok vizsgálat amin stresszelhet, de tök felesleges, mert attól úgysem váltzik semmi.


Szép Babavárást!

2010. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám.. :-) Én is tiszta ideg voltam az első három hónapban. Amikor nem bírtam már tovább, elmentem Uh-ra, nem törődtem vele, hogy mindenki azt mondta, felesleges. Megnyugtató volt látni, hogy minden rendben. Lehet hogy neked is ezt kellene tenni :-)
2010. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, jó hohy leírhattam amit gondolok.:) A párom nagyon rendes, jófej, de ha erről a dologról akarok beszélni, akkor leráz, terel, vagy nem válaszol. Szerinte is hülyeségen agyalok.:S
2010. jún. 14. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi ! Igaza is van a párodnak! Meg se forduljon a fejedbe olyan csacsiság hogy bármi baja is lehet a babócádnak. Miért a rossz és nem a jó oldalát nézed? Hogy lesz egy gyonyoru egészséges huncut kis babád aki most ott a pocidban nem tudja eldonteni miért is aggódik anya hiszen nincs semmi gond ! Nézd meg a neten mennyi gyonyoru kisbaba van és hogy hogyan fejlodik nap mint nap az a kis élet a szíved alatt. Legyél boldog nekem évek óta az a vágyam hogy újból átélhessem ezt a csodálatos érzést. Sajnos tavaly nem sikerult megtartanunk azóta meg nem jon ossze a kistesó :o(. Látod ezért mondom hogy orulj neked már sikerult. Én néha egészen magam alatt vagyok foleg mikor megjon és telnek a hónapok de már belefáradtam. Már nem is érdekel. Legalább nem kell félnem hogy teherbe esem nem kell hormonokat szednem. Ha meg osszejon hát orulunk! Neked is nagyon boldog babavárást kívánok ! Meglásd minden rendben lessz !
2010. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!