Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes kérdés köldök...

15 hetes terhes kérdés köldök kifordulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok, és szeretném megkérdezni hogy nő a pocak mindenkinek kifordul a köldöke?Mert nekem alapból olyan "mély" köldököm van. Meg azért mert van benne piercing(2 is) és akkor mikor vegyem ki őket, hogy nehogy kiszakadjanak?Már érdemes, vagy még ráér?
2010. jún. 13. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem amint nő a pocid, vedd ki a piercingeket, mert elszakad a bőr a hasadon. Amúgy a köldök nem mindenkinek fordul ki, nekem pl nem fordult ki.
2010. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rögtön kivettem a piercinget amint megtudtam, hogy babát várok. 5 hetes voltam, és amióta megnőtt a pocak érzékeny is a helye. A köldököm nekem se fordult ki teljesen, nekem is "mély" köldököm "volt". 39 hetes kismami
2010. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

szia!

Nekem is nagyon mély köldököm van, olyannyira, hogy terhesség alatt, csak feljebb jött, de nem fordult ki. Olyan furcsa volt így látni, hozzászoktam a "nagy fekete lyukhoz"

Piercinggel kapcsolatban: Én a pozitív teszt után egyből kivettem a köldökpiercingemet. Szülés után mikor már volt időm és kedvem ilyeneket is nézegetni, meglepődve láttam, hogy a piercing helye egy ici-picit sem nőtt be...........sőt............frankón kinyúlt a szúr lyuknál is a bőr. Visszatettem a piercinget, de nagyon ocsmány és fürdés után, amikor vizes vagyok, volt hogy már csak úgy átsiklott, kiesett rajta a piercing........szóval ekkora nagy lyuk lett ott. Életem legnagyobb butasága volt a piercing csinálás. De ez legyen a legnagyobb bajom............

Van egy csodálatos 10 hetes egészséges kislányom

2010. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azonnal ki kell venni amint megtudod, hogy babás vagy, mert nagyon lassan regenerálódik és könnyen szétszakad a lyuk.

Sajnos már láttam rá példát és nagyon nem szép és kellemes.


Egy szülésznő hallgató aki éppen most tölti nyári gyakorlatát

2010. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a 12.héten vettem ki..mély a köldököm de már a 24. hétre kifordult..és annyira feszül a lyuk és a köldököm között hogy félek nemsokáig bírja és szétreped..ugyhogy vedd ki sztem.33 hetes
2010. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a piercinget velem nagy felháborodásokat követően az UH-n vetették ki, mondván hogy tönkremegy a szerkentyű :)

a köldököm nekem is mélyen van, hatalmas hasam volt és csak kisimult a köldököm, de nem dudorodott ki

2010. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, már ki is vettem:)
2010. jún. 14. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!