Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lábgörcsre és haskeményedésre...

Lábgörcsre és haskeményedésre jó ha magnézium-kálcium pezsgőtablettát iszok napi 2szer,3szor?

Figyelt kérdés

A lábgörcs inkább éjjel jellemző, a haskeményedés sem gyakori, ma volt mondjuk kb 2szer, hamar elmúlt, meg tegnap egyszer, az is hamar elmúlt, előtte nem nagyon jelentkezett.

21hetes vagyok


2010. jún. 13. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
a magne B6 jobb! elég egy db lefekvés elött. olcsóbb és nem lesz veseköved a pezsgőtablettától.
2010. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

pezsgőtablettát naponta csak 1 szer szabad bevenned

ezek a tünetek a terhességtől vannak nem betegségtől

pezsgőtabletta naponta csak 1 szer igyál

isten őrizzen...

2010. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

miért, miért nem jó a napi többszöri pesgőtabletta?

a magne b6-ban nincs kálcium ugye?mert ugy tudom a kettő együtt jó, hatásos.

2010. jún. 13. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:

tudtommal a kálciummal óvatosan kell bánni, mert méhösszehúzódást is okozhat. a magneb6 tényleg elég, de a béres-félét vedd be, mert az nagyobb dózis. én 2x1 egyet veszek ebből, nappalra és éjszakára is a lábgörcs miatt.

19 hetes

2010. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok, köszi
2010. jún. 14. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!