Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon faj a derekam, mintha...

Nagyon faj a derekam, mintha becsipodott volna egy ideg. Normális ez?

Figyelt kérdés

Raadasul a bal vallam is fajt a tegnap egesz ejjel, ez a ket fajas miatt egesz ejjel ket orat ha tudtam aludni. Normalis ez?

21 hetes vagyok, hanyingerem is volt es ma hanytam is. Ez lehet mind egy tunet es komoly problema, vagy csak valahogy minden osszejott tegnapra nekem? Amugy altalaban semmi bajom


2007. nov. 29. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet, hogy csak egy ideget nyomtál el, ilyen nekem is volt és igen a vállam is fájt.Ez lehet, hogy csak elfeküdted, most már egyre nehezebb a fekvés és az ülés is és cak egyre rosszabb lesz!Én is hánytam, de főleg olyankor amikor cak egy pohár tejet vagy teát ittam és nem tudtam reggelizni időben.Ilyenkor mindig hánytam a terhességem alatt.Most 37 hetes vagyok és 2 hete is így jártam.Aludni viszont én már egyáltalán nem tudok, mivel mindig valahol nyom vagy pisilnem kell.De a megnyugvás kedvéért hívd fel nyugodtan a védőnődet vagy az orvosodat és meséld el a panaszod!Remélem semmi baj nem lesz!Gratulálok a babához!

2007. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a különféle kisebb nagyobb fájdalmak a terhesség velejárói. Nem tudom, csinálsz-e terhestornát, az nagyon jót tud tenni a lazuló izületeknek és a többletsúlyt cipelő izmoknak. Kérdezd az orvosod is, hátha javasol valami vitamint. A hányinger hideg ital lassú kortyolásával csökkenthető. Biztos nincs semmi különösebb bajod de azért jobbulást!
2007. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!