Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-20 hetes kismamák! Milyen...

19-20 hetes kismamák! Milyen sokat érzitek mozogni a babátokat?

Figyelt kérdés
Rendszeresen, vagy csak alkalmanként? Én amióta itt ez a nagy meleg csak nagyon riktán érzem.
2010. jún. 13. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, en 22 hetes vagyok de ebben a melegban nem tul aktiv a babuci, deolyan 5ora fele delutan felelenkul es bepotolja amit napkozben kihagyott:)
2010. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 20 hetesen most elég gyakran érzem hogy mocorog. Óránként-kétóránként érzem őt. De mindenkinél nagyon-nagyon változó.
2010. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, az első babámat én is sokat éreztem, igaz, őt csak kb. a 21. héttől éreztem. Majd talán az idő előrehaladtával ez a picur is többet rugdos (most pl. egész aktív).
2010. jún. 13. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! En 19 hetes vagyok! Kb. 3 napja erzem a babat mozogni. Nem tul rendszeresen,napjaban 4-5 szor. Par most egy par perce jol megbokdosott! :-))
2010. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!