Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetesen C3100-as méhszájnál...

39 hetesen C3100-as méhszájnál mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés

Ill. figyelnem kell-e egyáltalán valamire, többet kell-e pihennem stb., vagy ilyenkor már mindegy?

Eddig végig C3000 volt, most nyílt ki a külső méhszájam...

Köszi előre is


2008. okt. 29. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nem kell pihenni, gondolom szeretnél már szülni. Az jó, hogy kezdesz kinyílni, én a helyedben biztos mennék sétálni, lépcsőzni, hogy felgyorsítsam picit a szülés megindulást. Azért vigyázz a fertőzésekkel. Én a 16-ik héttől nyitva vagyok egy újjnyira. Könnyű szülést! 36 hetes kismama.
2008. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy kinyílt a külső méhszáj, ilyenkor már ki is szokott.
2008. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Neked is könnyű szülést! :)
2008. okt. 29. 11:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2008. okt. 29. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!!!Szintén 39 hetes kismama.Ma voltam vizsgálaton nekem C2110 és még mindig csak a külsö méhszáj van nyitva és sokat kell pihenem ,de ma valahogy nagyon fáj a derekam meg a hátam is.De majd csak tul leszünk rajta.Addig is jo baba várást!!!!
2008. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia, kitartás, lehet, hogy Te előbb megszülsz? A hátfájás miatt gondolom, de nem akarlak ijesztgetni, bár ez ilyenkor már nem számít annak sztem..:)

Sok sikert a szüléshez! És könnyű szülést nekünk! :)

2008. okt. 29. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!