Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkezhet a hányinger...

Mikor jelentkezhet a hányinger? És meddig tarhat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy a 6. héten kezdödött és a 13. hétig tartott töretlenül.
2008. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugy a 8.héten és 14.hétig tartott.Soha nem hánytam,de iszanyatos undorom volt.Szinte mindentöl.A tusfürdötől,sampontol,husoktol.És még nagyon izzadtam.A kolléganömnek ez drasztikusabb volt.Ő minden reggelt a wc-én kezdett,olyan délig ott is dekkolt.Nagyon jol viselte.
2008. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 7. héttől kezdődött, megmaradt szimpla hányinger (összességében 2-szer sikerült hányni a terhességem alatt), de az a 11. hétig eltartott minden áldott nap kora reggeltől kora délutánig. Aztán mikor elmúlt, abban a pillanatban farkasétvágyam lett. Így tehát hetekig délután 3-kor reggeliztem és ebédeltem egyszerre.
2008. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én szerencsésebb vagyok. Nekem "csak" a 6-tól 9. hétig tartott. Csak egyszer hánytam, az volt a legjobb, mert a többi időszak iszonyat volt! reggeltől estig, ha ettem, ha nem, ha ittam, ha nem, folyamatosan émelyegtem, szédültem, fájt a fejem. Aztán a 9. hét végére mintha elvágták volna.
2008. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 8. héten kezdődött és 19. hétig tartott. Ebben az időszakban mindennap hánytam is.Többször is.6 kg-t fogytam.
2008. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én 10hetes voltam amikor először volt hányingerem.
2008. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a hetedik héten kezdődött és szerencsére csak a 9. héteig tartott!

34 hetes kismama

2008. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a 6. hèten kezdodott a hànyinger kb a 8. hèttol kezdtem el elèg durvan hànyni,volt ugy nagyon sokszor h a reggelit ,ebèdet sot mèg a vacsit is ès ha csak vizet ittam mèg azt is kihanytam. A hanyas tartott ugy a 6. honap kozepèig,ès azota megmaradt "csak" a hanyinger. Most vagyok 32 hetes. Szerintem èn mar vègig viszem :( Nem kivanom senkinek!!! Minden jot!
2008. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Akár a beágyazódás után is, hisz akkor már termelődnek a hormonok. De nem biztos, hogy fog jelentkezni. Nálam legalábbis nem jelentkezett soha.

27 hetes kismama

2008. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!