Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire kellenem aggódni a...

Mennyire kellenem aggódni a szívhang miatt?

Figyelt kérdés
Most halgattam meg a kisbabám szívhangját a szívhangfigyelővel.nekem nem tűnt olyan szaporának.ez mennyire lehet gond?14 hetes vagyok.igazából sajnos eldönteni sem tudom hogy mi lenne a normális
2018. márc. 23. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Körülbelül dupla olyan gyorsan kell vernie, mint a tied, habár a kismamák szívverése ilyenkor szaporább. Hallgasd meg a tied, aztán az övét. Ha kábé 2x olyan gyors, akkor biztos nincs gond.
2018. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy mem a sajátodat hallottad?
2018. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
120-160 között normális
2018. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lent a köldököm alatt hallhatnám a sajátomat?
2018. márc. 24. 05:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Az egész tested tele van erekkel, ami ugyanúgy lüktetés a doppleren, mint a szívhang.
2018. márc. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom miért nem találom a babáét.valószínű hogy nem jó helyen keresem 😕
2018. márc. 24. 05:34
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Csalad baratunk ugy jart,hogy azt hitte,hogy a baba szivhangjat hallja. Persze nem volt olyan gyors,de neki ez fel sem tunt. Aztan kb 2 het elteltevel atment az anyosa hozza es megakartak hallgatni a baba szivhangjat es akkir mindta az anyosa,hogy ez lassu ahhiz kepest amilyennek kellene lennie. Akkor kitapintottak es megneztek es rajottek,hogy ez a sajat szivhangja volt. A babaet nem talaltak. Ket hete a sajat szivvereset hallgata a baba meg mar nem elt.

Nem elkeseriteni akarlak,de hallgasd meg ujra es kozben a kezeddel figyeld a szuvveresedet es akkor rajossz,hogy a tied vagy a babade,ha bizonytalan vagy.

2018. márc. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14. Hetben meg nem igazan lehet a hazi szivhang figyelokkel eszlelni a gyereket
2018. márc. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolso elotti vagyok. En ezt nem tudom, en soha nem hallgattam otthon csak az orvosomnal es a vedononel. Az ismerosom a 16.het vegen volt.
2018. márc. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!