Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismamák! Van még...

Kiara35 kérdése:

7 hetes kismamák! Van még esélye a Babámnak?

Figyelt kérdés
Ma voltam az elso azaz nulladik UH-n!Az embrio mérete jó( 11.3mm),nem méhen kívüli terhesség viszont a szíve az átlagnál alacsonyabban ver! 140 helyett 12O! A dokim azt mondta ránézünk jövő héten és kiderül...(nem volt tul bizakodó arca)Van még esélye a babámnak hogy felgyorsul a szíve?? A gép szerint 7 hetes!Volt valakinél hasonló?Köszi előre is a választ!Kicsit aggódom mert novemberben már volt egy miss ab-om és műtét lett a vége!!(8 hetes voltam) 🤤🤤😣

2018. márc. 9. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
szia van esélyed!!!! nem is kicsi,ismertem ilyet akinek joval alacsonyabban vert a kis szíve,és egészséges baba lett:) nekem az orvosom azt mondta hogy 40év felett van az anyuka akkor általában lassabban ver a kicsi szíve,ez nem tudom igaz e,de szerintem nem lehet semmi baj:) remélem a legjobbakat neked Kiara:)
2018. márc. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos tökéletes választ nem tudok adni, viszont magzatnál a 120as szívverés teljesen normális, amikor alszik. Hogy embriónál ez, hogy működik... azt sajnos nem tudom, de remélem nem lesz semmi gond nálatok és a későbbiekre tekintve a 120 jó lesz :)


Minden jót!

2018. márc. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

40 feletti vagyok 150-160-kat mértek annak idején a babánál.Legalábbis a korai hetekbe pld nálad is és nem mondták, hogy ebből baj lehet.Pedig az meg sokkal több, mint a 140.

Szerintem addig van remény míg van szívverés.A 120 pedig annyival azért nem alacsonyabb.Nyilván nincs orvosi képzettségem, de én nem ejtenék kétségbe egy kismamát.

Olvasd el.

[link]

Szerintem nagyon is sok esélye van a babádnak!Az orvost meg ha teheted cseréld le olyanra aki nem írja őt előre le.

2018. márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugi és nézesd meg más dokival is.

Ősszel én egy heter bőgtem végig mert pozi teszt után 2 héttel amikor már 7 hetesnek kellett volna lennie nem volt szívhang,de méretre 7-8 hetesnek mérte a doki.Kiírt műtétre egy héttel késöbbre.

Kisebb összeomlás után masik doki,jó szívhang,a baba 6 hetes méretű.

Most 30.hétben vagyok,vegig kisebb,az elsőn szimplán elmérte a doki.

Nem vészesen drága egy magánuh,nezesd meg mással is.

2018. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben 120-160 között normális, a másodiktól 120-180 között. Nekem a kisfiamnak mindig 120-140 között volt az egész terhesség alatt, az első uh-n 123 volt, az orvosom nem aggódott. Azt szokták amúgy mondani, hogy ha a szívverés 120-140 között van az első trimeszterben, akkor fiú, ha 140-160 között, akkor lány. Persze ennek semmi tudományos alapja, de nálam bejött: most a kislányommal az elejétől 140 feletti mindig a pulzus 😂
2018. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!Jövő héten megyek vissza csütörtökön újra!Magán doki egyébként!De keresni fogok másikat!🤔🙂
2018. márc. 10. 11:58
 7/9 Atina2018 ***** válasza:
Van már infó, voltál dokinál?
2019. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!! Marciusban(2018) aggodva irtam hogy remelem jol van e a babam!! Jelentem!! November 7-en 2018 egeszsegesen megszuletett a fiam es most mar 7 honapos gyonyoruseg!!!🤗🤗😍 Visszanezve a kerdesem mar el is fejtettem mennyire aggodtam!!😀😀Mindenkinek sok sikert a terhessege alatt es utan!!Semmi sem foghato hozza amikor a gyereked mosolyara kelsz!!😍😍🤗😘😘🙄
2019. máj. 28. 09:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok, mondtam én, hogy ez egy normálus pulzus (5-ös válaszoló vagyok) 😃

Tavaly július 14-én nekem is megszületett rendben a kislányom a 41. héten, azóta már elmúlt 10 hós. Sok boldogságot nektek!

2019. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!