Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a jobb kezem,...

Nagyon fáj a jobb kezem, zsibbad, mit tehetnék? Ötletek esetleg?

Figyelt kérdés
kb másfél hete kezdődött,hogy éjjel fájt a jobb kézfejem,ujjaim,rettenetesen zsibbadt,de azóta már nemcsak éjjel,hanem nappal is,de most már elviselhetetlen..:(Nembírok fogni se vele,mert annyira zsibbad,bizsereg...Mondtam a dokimnak is tegnap,egyből kérdezte vizesedek e meg mennyit híztam,eddig 8kg-ot híztam,és szerencsére egyáltalán nem vizesedek.Azt mondta pócoljam fel,csavarjam be meleg törölközővel,de ez semmit nem használ...Mitől lehet ez egyáltalán?Ha végig így lesz szülésig,én megzavarodok...:(Aludni se tudok már 2napja annyira rossz..Volt valakinek hasonló?Esetleg tudnátok tanácsolni valamit hogy mit tehetnék ellene,vagy mit szedhetnék rá?Először azt mondták hogy a baba nyom valami ideget biztos,azért zsibbad.Na de nemhiszem hogy 2hete lassan nyomja ugyanott...köszönöm ha tudtok segíteni!(31h)
2010. jún. 10. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a lábam zsibbadt ugyanígy, és az orvos azt mondta, hogy igyak calcium pezsgőtablettát. Volt, hogy éjjel a fájdalomra keltem fel, nagyon rossz volt. Mostanra enyhült a calciumtól. Néha még fájdogál, de legalább nem annyira!

23 hetes kismama

2010. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem irigyellek. nekem 14 hetes kortól zsibbad a kezem, aztán 18 hetes kortól bejött a fájdalom. előbb csak az újjam, majd a kézfejem, majd a könyöktől mindkettő.a dokim azt mondta legutóbb hogy igyak estére kcalcium sandozt, magnéziumot. nekem egyébként semmi nem használ. ma megyek ismét dokihoz, mára súlyosbodott. a védőnőmmel beszéltem, ha nagyon féj a karom, újjam akkor estére bevszek egy Panadolt vagy egy algopirynt. Sajna úgy néz ki nekem a víztől van, normál étkezés mellett is elég sokat híztam már. úgyhogy Panadolt nyugodtan vehetsz be, azt szokták szedni ha már nagyon nem bírod a féájdalmat. iszonyat mikor én is arra kelek hogy fáj, zsibabd és érzéketlen.


jobbulást, én mégcsak 25 hetes vagyok

2010. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is zsibbadt a karom, lábam, ujjaim. Felpócolás és Magnézium!
2010. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11:58-as vagyok: magnéziumot csak a 36. hétig szedheted!
2010. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.Ez az hogy én nem is vizesedek,úgyhogy nemtudom mitől lehet,meg magnéziumot is szedek,eddig magne B6-ot szedtem napi 3x2-t,aztán 1hónapja áttértem a magnesii citricire,mivel jóval olcsóbb,de a dokim mondta hogy térjek vissza a magne B6-ra(mert 1hete enyhén görcsöltem is 2-szer),szóval most megint magne B6-ot szedek.Nem nagyon szeretnék gyógyszert szedni,de ha muszáj,befogok venni:S Nem is az hogy fáj,hanem nagyon kellemetlen ahogy zsibbad,jólenne ha elmúlna,de ezekszerint nemfog..:S
2010. jún. 10. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!