Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bikinivonal gyantázása okozhat...

Bikinivonal gyantázása okozhat-e bajt a babára nézve, ha nagyon fájdalmas volt?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, eddig nem volt problémám, de most szinte görcsbe rándultam a fájdalomtól a gyantázás alatt, abba is hagytuk. Azóta érzékeny, de nem fáj, nem görcsöl és nem vérzik. Ugye nincs baja a babámnak?
2010. jún. 9. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baja. A te fájdalmadra ő is reagál, de nem úgy, hogy elvetélsz, nyugi. Én óriási nagyot estem 7 hetesen (egy biciklis fellökött:S) és csak annyit tudtam tenni, hogy magam alá kaptam a kezem, meg a térdem, hogy ne a hasamat üssem meg. Olyan szinten horzsoltam le magam, hogy ott helyben elsírtam magam a fájdalomtól, a babának mégsem lett semmi baja. Mondjuk engem az ideg majd megölt, majdnem megvertem a kerékpárost, ezerrel száguldott át a zebrán (mellette van kerékpárút - de persze b.szott használni), és hátulról fellökött. Azt mondta, nem vett észre:(
2010. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Biztos, hogy nincs gond, ha nem vérzel, és nem görcsölsz. :-)

Azért egy magnéziumot bekaphatsz, az lazít, és feküdj le egy picit!!!

Gondolom többet nem gyantázol egyelőre? :-)


Nekem is volt az elején, hogy a fogamat csinálták, és fájt, mint a fene, meg sokat idegeskedtem is, mert vizsgáztam, de eddig minden okés, most 30 hetes vagyok.

Azért ha estig nem javul, akkor menj el dokihoz, de nem hiszem, hogy bármi baj lenne...(de nem vagyok orvas)


Jó egészséget!

2010. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, elírtam,szóval nem vagyok orvos. :-)
2010. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, egy Magne B6-ot egyből bekaptam, és azóta fekszem. Szerintem csak az ideg munkál már csak bennem, de nagyon ijesztő volt, és köszönöm a válaszokat! Az ilyen biciklis meg jobban tenné, ha tolná a járgányát! Azért nem semmi az anyai ösztön, hogy egyből Őt védted!!! :) Köszönöm mégegyszer!
2010. jún. 9. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!