Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és a lábak, bikinivo...

Terhesség és a lábak, bikinivonal gyantázása. Összefér a két dolog?

Figyelt kérdés
Kb. 4 hetis a babó és még kb.3x szeretném gyantáztatni a lábom. De lehet-e? Ti hogy vagytok ezzel?
2008. júl. 7. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Azért, mert valaki babát vár, még nem kell elhanyagolnia magát!

Én nem csak a lábamat szőrtelenítem...

Így sokkal jobb a komfortérzetem, no és a páromnak is így tetszik...:)

2008. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze!!

En ugyanugy szortelenitem a labam, fazonom, mind eddig.

Baratnoim/kolleganoim korebol nem is hallottam olyat, h vki terhesseg miatt nem epilalt volna.

Gyanta es gep nem art semmit. A kremet is inkabb azert nem javasoljak a kozmetikusok, mert a megvaltozott hormonhaztartas a borre is kihathat, bepirosodhat a bor jobban, vagy mashogy reagalhat ugyanarra a kremre, mint eddig.

30 hetes kismama

2008. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet epilálni,gyantázni bár hol, végig a terhesség alatt.39hetes kismama
2008. júl. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 15 hets vagyok, és 5 hetente szoktam járni: láb, kar, intim. És ez teljesen intimet jelent, leveszem a bugyit, és mindent leszednek. Elég nagy a fájdalom tűrű küszöböm, a kozmetikusomat már 5 éve ismerem, kb 10 percig tart, eléggé fáj, de utána nagyon szép lesz.

Én majd csak a hasam nagyságától teszem függővé, hogy meddig tudok eljárni, mert amikor a csaj csinálja, én a kezemmel szoktam pl a hasam aljánál kicsit feszíteni a bőrt, és ha már nagy lesz, akkor azt nem akarom, akkor a kényes részeknél majd én otthon leszedem. :))

2008. júl. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugdtan gyantázhatod. Arra figyelj oda, mert én megjártam, hogy elkezdek az ereim kidagadni a lábaimon, és mikor legyantáztam jó pár lila foltom lett, mert megpattantak az ereim. Sajnos fel sem szívódtak idáig. Ha nem fenyegetnek a viszerek minden további nélkül gyantázz. Én is gyantázom azóta is, csak ahol kilátszik az erem, ott borotválom egy csíkban. ( Egyébként kb. 18 hetes terhes voltam mikor széttpattantak az ereim.)
2008. júl. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!