Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért rettegek tőle, hogy...

Miért rettegek tőle, hogy elmehet a baba, vagy valami betegsége lesz, és el kell vetetni?

Figyelt kérdés
Pedig tudom, hogy nem szabad ilyenekre gondolni! Még csak 5 hetes vagyok, fiatal,23 éves, egészséges. Egy barátnőm most vetélt el 10 hetesen, habár ő már 40 éves. Azóta rettegk. Hogyan küzdjem le?
2008. okt. 28. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden kismama fél ezektől, teljesen normális, hisz a gyermekedről van szó. :)

De egy idő után, ahogy egyre több vizsgálaton esel át, megnyugtatnak, hogy szépen fejlődik, meg fogsz nyugodni. Én a 12. heti genetikai Uh után fokozatosan egyre könnyedebb lettem. :)

2008. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elején mindenki ettől fél, teljesen természetesek az aggodalmaid. Nálad azért jött elő jobban a félsz, mert a barátnőd így járt. Túl sokat tenni ellene sajnos nem lehet, hiába írnánk neked, hogy nyugodj meg, ez nem így működik. Annyit tehetsz, hogy a neten ne olvass vetéléses, és egyéb szörnyű dolgokról, csak pozitív cikkekre kattints!

Boldog babavárást és minden jót kívánok!

24 hetes kismama

2008. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
aki nagyon szeretné a babát az természetes hogy aggódik és fél.én most vagyok 31 hetes de még mindig ott van hogy mi lesz ha...stb.amíg nem születik meg addig jár az agyad és sajnos a rossz dolgokon.
2008. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 22 hetesen is azon aggodok, hogy nem lesz egeszseges.

anyammal hat honaposan szulettek meg a halott kisfiat, meg olvastam itt, hogy vkinek a 38.heten halt meg a babaja


perszehogy aggódunk, nagyon fontos nekunk ez a baba, csak arra kell figyelni, hogy ne legyen kórós az aggódás, csak természetes aggódás legyen

2008. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!