Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Kutyako...

5 hetes terhes vagyok. Kutyakozmetikus, maszkban fogok ezentúl dolgozni, árthat ez a babának? Meddig dolgozhatok nyugodt szívvel ebben a "szőrös" szakmában?

Figyelt kérdés
2007. nov. 28. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy allergiás (gondolom nem) akkor amig bírod. Sztem csináltasd meg a toxoplazma vizsgálatot és ha átestél a rajta, védett vagy még nyugodtabban csinálhatod! Én is dolgoztam a szakmába évekig, de sztem mondjuk megterhelő főleg várandósan állni egész nap meg a kutyákat emelgetni az asztalra. Szerezz be segítőt! Boldog babavárást!
2007. nov. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azt olvastam, hogy kerülni kell az állatokkal való érintkezést a terhesség alatt. állítólag hordozhatnak olyan betegségeket amitől nekik nincs bajuk, de a kismamánál fertőzést,vetélést okozhatnak.Én egy picit tartanék ettől...
2007. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!