Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában csak a szénsavas...

Mostanában csak a szénsavas lötyiket kívánom. Tudom, hogy nem tesz jót, de mit tegyek? 33hetes km

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szülés felkészítésen egy doki ezt mondta: azt egyed, igyad, amit kívánsz. Ha bort kívánsz akkor azt, ha szénsavasat, akkor azt... csak tarts mértéket, ami azt jelenti, hogy ne literszámra vedeld...

Szóval szerintem nem fogsz a szénsavassal ártani a babónak. Ha neked meg esetleg okozna valami "rosszat" (pl. sok sav), akkor úgyis lemondasz róla egy pillanat alatt.

2010. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én végig szénsavast ittam!egyfolytában csak a szódát kívántam,most a vége felé álltam le vele ,mert azt mondják jobban megköti a vizet és elkezdesz vizesedni.Valami lehet benne ,mert mióta nem iszom,nem vagyok annyira vizes.Tudom nem könnyű lemondani róla,de azért jobb lenne,ha kerülnéd.36 hetes kismama.
2010. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha napi egy-egy pohárral iszol, akkor nyugodtan!Az a lényeg, hogy jólesik.Én bizony akármikor megiszom a Fantát, a colát és egyebeket ha nagyon megkívánom.Nem fogsz vele ártani a babának.Igaza volt annak, aki azt írta, hogy mindent lehet, csak mértékkel.Nyilván ha literszámra innád, akkor elkezdenél nagyon hízni, mert sok felesleges kalória van benne.Szerintem ahhoz, hogy kivonja a kálciumot a csontjaidból, ahhoz kevés egy-két pohár.Jó, nem a legegészségesebb, és ennyi erővel semmit nem ehetnénk, ihatnánk.De ártani nem fogsz egy-két pohárral, az biztos.Észrevettem, hogy minden olyan dolog , ami igazán finom, egészségtelen valamiért.Nem kell magadtól megvonnod semmit.Én kényeztetem magam ilyen téren, de ésszel, mert nem sokat híztam.
2010. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz tőle a babának! csak ne literszám idd. én is naponta ittam 1-2 pohár colát, egészséges a babám.

esetleg hígíthatod vízzel, de úgy már nem olyan jó:)

2010. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!