Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában csak a szénsavas...

Mostanában csak a szénsavas lötyiket kívánom. Tudom, hogy nem tesz jót, de mit tegyek? 33hetes km

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 13:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Mondjuk ha van egy morzsányi akaraterőd, akkor ne idd őket.
2010. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a szénsavas italokkal csak magadnak tudsz ártani, mármint több lesz tőlük a savad, és az elég kellemetlen. Ha nincs neked ilyen, és jól esik, szerintem a babának nem ártasz vele.

Én pl terhesség után sem tudtam meginni.

2010. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Keveset, de nyugodtan. Én sem tudtam mi volt velem, de az utolsó trimeszterben nagyon kívántam a kólát. (pedig aztán tisztában vagyok vele, hogy minden csak nem egészséges) Visszafogtam magam, de szinte minden nap ittam 1-1 pohárral.....

2010. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Semmi bajom tőlük!
2010. jún. 7. 13:16
 5/14 A kérdező kommentje:
Én se azt mondtam,hogy literszám iszom,de egy-egy pohár lemegy egy nap:)
2010. jún. 7. 13:17
 6/14 anonim ***** válasza:
A csontoknak nem tesz jót,meg a fogaknak sem. Ezen kívül puffaszthat ha hajlamos vagy rá. Ezek a kívános korszakok átllaában 1-2 hétig tartanak,addig nyugodtan igyad de hosszútávon semmiféleképpen.
2010. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

Igyál szénsavas ásványvizet, ha kívánod a szénsavasat, mondjuk bodza szörppel. A kóla és egyéb ilyen cucc főleg a cukor miatt nem jó, meg mert megköti a kalciumot, és arra most babának-mamának egyaránt szüksége van...

A szénsavas víz (ha a gyomrod bírja), semmi kárt nem okoz!

Jó babavárást!

2010. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát ha a szénsav miatt kívánod akkor tényleg érdemes lenne szénsavas ásványvizet innod,ha viszont az ízük miatt akkor egyszerüen ki kell rázni belőlűk a szénsavat.Bár ha nincs tőle semmi bajod akkor egy egy pohár nem hiszem hogy ártana.Én pl. nem szeretem a kólát,de amióta babát várok azóta többször is el kellett mennem kólát venni!

19 hkm

2010. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!Én a jó hideg spriteért voltam oda.Minden nap ittam 1-2 pohárral.Jól esett és soha semmi bajom nem volt belőle /se a kicsinek/.Azt idd ami jól esik,hiszen írod,hogy nem vödör szám iszod.

17 hós kislány anyukája

2010. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igyál, egyél ami jólesik és kész, ha szénsavas esik jól, akkor azt.
2010. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!