Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi teszt mutathat...

A terhességi teszt mutathat pozítívat akkor is ha pl. fel vagyok fázva?

Figyelt kérdés
Mert már egy hete késik a menzim,ma reggel csináltam tesztet,de a második csík elég halvány volt az elsöhöz képest.A melleim fájnak és az alhasam mintha be lenne keményedve vagy puffadva,és eléggé fáj is(olyasmi érzés,mint amikor peteérésem van).
2008. okt. 27. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi tesztek ritkán tévednek,persze lehet, hogy csak a megfázás, de szerintem baba van a dologban. :)
2008. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Igen kimutatja nincs összefüggés a kettő között mivel a szervezetedben lévő hcg szint a lényeg amit betegség nem befolyásol!Ha jól értem akkor ott volt a második csík is csak halványan4Nos a halvány csík is csík!Annó nekem is így volt!

34 hetes kismama

2008. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kismama vagy az 100%,gratulálok.

onnan tudom ilyen biztosan mert én ugyanígy voltam,annyi eltéréssel,hogy én mindig fel vagyok fázva és azt nem tudja kimutatni a teszt,kismamaként a baba miatt a testünk termel egy új hormont és emiatt tuja a teszt kimutatni a terhességet már a 2 napon is,mert azt az új hormont megtalálja a szervezetünkben.

nekem 2 napot maradt ki a havim amikor megcsináltam a tesztet az első csík nagyon erősen meglátszott,de a másikat épphogy észrevettem,(napok múlva már rendessen meglehetet látni a második csíkot is)ugyanígy érzetem a mellfeszülést és a hasamban a furcsaságot,most már 12 hetes kismama vagyok.

2008. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Megkérdezhetem, hogy miért lettem lepontozva? Nem értem mi rosszat írtam, most már tényleg unalmas ez a pontozásos dolog...

2.válaszoló

2008. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsi,de nem én pontoztalak le,én hasznosnak itéltem a mindhárom választ! Köszi kismamik a válaszokat,hát remélem,hogy tényleg nem megfázás miatt mutatott a teszt pozitívat,mert már kezdem beleélni magam a terheség tudatába.
2008. okt. 27. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

A felfázásra a tedzt nem lesz pozitív.

A halvány csík is csík, a barátnőmnek 1 hét mensi késés után lett elég erős a csík, addig tök halvány.

2008. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
A terhességi teszt a HCG hormont mutatja ki, amit a megtermékenyített petesejt kezd a beágyazódáskor termelni.
2008. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
pedig vannak olyan húgyúti fertőzések, amik eredményezhetnek pozitív tesztet. de szerintem ennek vajmi kevés az esélye. :)
2008. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!
2008. okt. 27. 20:29
 10/10 anonim válasza:
www.kepfeltoltes.hu/view/160104/20160104_172958_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2016. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!