Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki, akit még 20 hetesen...

Valaki, akit még 20 hetesen se láttak terhesnek? Én is ilyen vagyok. Alig nőtt a pocim, most vettem az első kismamanacimat. Mikor indul meg nagyon?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 08:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az egyik szomszédomnak pár napja van hátra, most néz ki úgy mint mikor nekem 5 hónaposan volt hasam. SZóval ő ilyen alkat, nem biztos hogy megindul a pocinövekedés, a szomszédomnak sem indult meg,a lényeg hogy ott van a kis babád :))
2010. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

én már nem is merem mondani hogy félidős vagyok,mert nem látszik rajtam szinte semmi:-)

remélem ez később áldás lesz.

2010. jún. 7. 16:50
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egèszen a 8.honapig(32-33.hètig) nem vettèk èszre,hogy vàrandos vagyok :) Alig nott a pocakom,mikozben a baba nem is volt annyira kicsi . Azota persze behozta a "lemaradàst" és màr mindenkiben tudatosul,hogy igen...babàt vàrok :) 38hkm

2010. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
OFF: épp ma mosolygott rajtam a doki, mert jöttem a hátsó-mellső fali lapény elmélettel és azt mondja semmi összefüggés a nagyobb has és a fal-tapadás között.
2010. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én 156 cm vagyok és 119 cm a hasam..26 hetes vagyok..ne hiányold imádni fogod, hogy nem vagy olyan széles mint magas:D
2010. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nálam is így volt:D pont akkor mentem ki Spanyolországba és ugyanúgy megfordultak utánam a férfiak mint terhesség elött, de észre se lehetett venni, hogy az vagyok. Az eddigi nadrágjaim nagyon kényelmesek voltak, azokat sokáig hordtam. Most is csak azoknak tünik fel, akik nagyon odafigyelnek pedig mindig is vékony alkatú voltam. Sokáig aggódtam, hogy lehet valami baja van a kicsinek, hogy ennyire nem nö, aztán itt megnyugtattak, hogy nincs köze hozzá:) Kíváncsi leszek mi lesz a végére.

22/L, 27 hetes

2010. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én holnap töltöm a 21.hetet,de úgy nézek ki mint aki 1-2 hónap múlva szülni fog.Két terhesség is van most a családban rajtam kívül.Mindkettő a vége felé jár és mindketten állandóan hüledeznek amikor meglátnak hogy mekkora vagyok ők ennyi idősen még simán letagadhatták a terhességet.Mindenkinél más.Addig örülj ameddig nem kell hatalmas pocakot cipelned ebben a melegben.
2010. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!