Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki, akit még 20 hetesen...

Valaki, akit még 20 hetesen se láttak terhesnek? Én is ilyen vagyok. Alig nőtt a pocim, most vettem az első kismamanacimat. Mikor indul meg nagyon?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 08:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Alkatfüggő és attól is függ, hogy a babád hogyan fekszik a pociban. Nekem félidősen még egyáltalán nem is látszott, pedig a méhlepény is a mellső falon volt. Szülni is úgy mentem, hogy a távolabbi ismerősök nem is tudták, hogy babát várok... még a kórházban is megijedt nővér a felvételen, azt hitte, koraszülés lesz... a 38. héten szültem.... Persze az, hogy most még nem látszik a pocid, nem jelenti azt, hogy néhány hét múlva nem fog hirtelen nagyra nőni :))) A baba fejlődése egyébként se a pocak méretével van összefüggésben! Ha az uh-kon minden rendben volt, fölösleges aggódni :)
2010. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem is jól fejlődik a baba, és amúgy én már érzem is a súlyát, viszont mégsem látszik. Csak az látja igazából, aki tudja, hogy terhes vagyok, mások nem nagyon. Na de gondolom, lesz még bőven nagy. :)

22 hetes kismama

2010. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Emlékszem én is ezen gondolkodtam, hogy nekem miért nem látszik másnak meg ilyen idősen meg már tök nagy pocija volt!Nekem kb. a 24. héten kezdett el belendülni a növéssel!

2010. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most töltöm be a 25. hetet, és hasonló gondolataim vannak.Első baba, és hallottam, hogy ilyenkor még feszes a méh, még tart.Ezért később fogja kinyomni a baba.Én is állandóan ezen rágom magam.Jó, látszik már, de nem annyira.És egyáltalán nem örülök, amikor kapom a megjegyzéseket."Nem is láttam, hogy terhes vagy" "Nem látszik rajtad, hogy 4 hónap múlva szülsz." "Nem nagyon nő a hasad, fejlődik az a kis drága egyáltalán?" Próbálok nem foglalkozni ezekkel.A védőnő szerint a 24. héttől indul be látványosan a has növekedése.És tényleg így van, mert ezen a héten már nőtt a haskörfogatom vagy 3 centit.És szerinte a baba fejlődését ez nem befolyásolja, ő jól fejlődik.És az is lehet, hogy hátul fekszik.+A kislányok kisebbek.Ez a védőnőm véleménye, és hiszek neki.Lehet, hogy nekünk az utolsó hónapokban lesz nagy pocakunk.Szerintem meg fog ugrani majd.Az emberek elfelejtik, hogy attól, hogy valaki terhes, nem lesz azonnal óriás pocakja.A második gyereknél már hamarabb fog látszani, mert egyszer már kitágult a méhed.Ne aggódj ezen, felesleges.Én már csak röhögök a beszólásokon.Tudom, hogy a kislányom szépen fejlődik, egészséges.A többi nem számít.És én előbb visszanyerem majd az alakomat, kevesebb csíkom lesz stb.Ezekre gondolj!
2010. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

én is kislányt várok és hátsó fali a placentám.lehet ezért is kisebb-no meg elég széles a csípőm is.

2010. jún. 7. 09:35
 6/17 anonim ***** válasza:

Én 27. hetemben vagyok, s még mindig pár ember azt hiszi hogy 3-4 hónapos lehetek, kicsit idegesítő dehát ez van.

Legalább annyira nem nehéz mozogni.:)

2010. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy lányoknál először szélesedik a has, a csípő, és csak utána nő előrefelé.Biztos minden a legnagyobb rendben van,és a has mérete nincs összefüggésben azzal, hogy hogyan gyarapodik a baba.
2010. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
27 hetesen vettem az első és egyetlen terhesnadrágomat, ennyi volt az összes babavárás miatt vásárolt ruhadarab. A 27-hétig, ill szülés után a terhesség előtti nadrágjaimat hordtam, hordom. 56 kg-san lettem terhes, 71,5kg-mal mentem szülni. Csütörtökön lesz fél éves a kisfiam, én kb 3 hónapja már 58 kg vagyok. Szoptatok és semmi diéta.
2010. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi is a 20.héten vettük meg a terhesgatyát és nem is állitottunk rajta.Amikor mentem szülni a doki azt mondta menjek haza mert csak josló fájásaim vannak.Kiirt után 4 nappal:D:D 6óra mulva megvolt a baba.
2010. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja igen:) Amikor vettük a gatyát a hölgy azt hitte hogy a 10-12.héten vagyok. Pedig már félidőben voltam.Ez lemaradt.:)
2010. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!