Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri kismamák! Dr. Mika...

Eszo kérdése:

Győri kismamák! Dr. Mika Péterről info?

Figyelt kérdés

most keresek dokit..

mennyi pénzt kér a magánrendelésen?


esetleg ajánlhattok mást is..csak most már kellene nekem egy kedves, segítőkész doki, aki nem néz hülyének és nem dob ki 1 perc után a rendelőből!


köszi


2010. jún. 5. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én Fekete Zoltánt ajánlom. Fiatal, lendületes, nagyon alapos! Kétszer helyettesítette az én dokimat a terhesgondozóban. (Nem tudtam miért olyan jó kedvűek a kismamák akik épp kijöttek tőle a vizsgálóból, tényleg öröm hozzá menni.) Mika Péter is nagyon kedves, ő is türelmes és alapos, ráadásul ő genetikus is. Hát nehéz választás, de bármelyikőjüket szívből ajánlom.
2010. jún. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen!


Esetleg azt nem tudod, hogy mennyit kérnek egy magánrendelésen???

2010. jún. 5. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom sajnos, de szerintem annyit mint a többi. De annyira jó orvosok, h sztem nem kell magán úton menni hozzájuk. De ez csak az én véleményem.
2010. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Dr. Mika Péternél szültem nemrég. Nagyon meg voltam vele elégedve. 6000 Ft a magánrendelése. Én 40 ezret adtam a szülésért, és így összesen 90 ezret hagytam nála a terhesgondozás alatt. Mindig segítőkész volt, és válaszolt a kérdéseimre.
2010. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak üzenem, hogy lehet, hogy Fekete Zoltánhoz öröm járni terhesgondozásra, de szülésemnél nem foglalkozott velem.
2010. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: épp azért nem érdemes megfogadni egyet sem.
2010. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsónak: Nem volt fogadott orvosom, ő volt az ügyeletes, sajnos. :-(
2010. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindkét szülésemnél ő volt ott. Az elsőnél, mint ügyeletes, másodiknál már, mint fogadott.

6000Ft a terh.gonndozási díj, de azt hiszem most már 7e. A szülésért nem kért semmit, bár nem is kérdeztem. A 6hetes kontrollra vittem neki egy kis apróságot, amibe beletettünk 20e Ft-ot.

Kedves, fiatal, még nem szállt el, mint sok másik nőgyógyász. Bármikor hívhattam. Ha vmilyen kérdésemre nem tudott válaszolni, utánajárt több helyen is és visszahívott(!).

Én csupa jót tudok róla mondani.

2011. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!