Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a pólus centerben a...

Milyen a pólus centerben a 4D-s vizsgálat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó! Én múlt szombaton voltam, tündéri volt a nő,a ki csinálta, 30perc, mindent mutat, magyaráz, tényleg nagyon jó!! Nekem huncut volt a kislányom (azt is ő állapította meg, h kislány), nem akarta mutatni magát, mondta nekem, h merre forduljak, h lássuk...fantasztikus volt:))) Csak dicsérni tudom, sokkal jobb volt, mint Fehérváron.

20hkm

2010. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszike :) Akkor nemsokára kérek időpontot,remélem nem hosszú a várólista :)

18hkm

2010. jún. 3. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, én nagyon könnyen kaptam időpontot, pedig 7vége volt, h apuka is ott lehessen! Majd írj, h milyen volt:)

20hkm

2010. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:))) okés,majd ide megírom.este telefonálok is

:))

2010. jún. 3. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!