Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesen kezd el...

Hány hetes terhesen kezd el láthatoan nőni a hasam?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Alkattól is függ. nekem már a 14-15. héten eléggé látszott.
2010. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Három és fél hónapos voltam, elég szép kerek hasim volt, már akkor mondták lányom lesz, és valóban az lett.
2010. jún. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még csak 5 hetes vagyok, de néha ugy felpufadok mintha 3-4 hónapos lennék.
2010. jún. 1. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szia. a puffadas normalis. en 20+4hetes vagyok, es most kedik eszrevenni hogy talan babat varok, van aki meg olyan felve kerdez ra. ez mindenkinel maskepp van, nekem keson kezdett noni es nem annyira latvanyosan, es megis a baba jol van normalis meretu.
2010. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem már látszódik. 15 hetes vagyok.
2010. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb. a 16. héten kezdett el látszódni, de csak az vette észre, aki közelebbről ismer. Amúgy most 21. hetes vagyok és sokaknak még mindenig nem tűnik fel, pulcsiban meg eleve alig látszik. De gondolom majd megnő. :)
2010. jún. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most 3 hónapos babásan van akkora hasam, mint a lányommal volt 5 hónaposan. Nekem rendesen látszik, pedig nem vagyok vékony.
2010. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 14. hét körül kezdett el nőni, de akkor nagyon!!! Most úgy nézek ki egy kiscsajjal, mintha ikreket várnék;)

20hkm

2010. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Eszter858585 ***** válasza:
Holnap leszek 15 hetes, terhesnek meg nem ltszom, bar hiztam. : ) De csak kicsit koverebbnek nezek ki, ranezesre szerintem senki nem mondana meg meg, hogy terhes vagyok. (Elso terhessegem.)
2012. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!