Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj ha nem járok szülésfelk...

Az baj ha nem járok szülésfelkészítő tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Mivel dolgozom időm sem nagyon engedi de az őszintét megvallva ehhez valahogy nincs is kedvem!
2007. nov. 26. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én se jártam. Szülni akkor is tudsz, ha nem tanítanak meg rá :)

Azért tájékozódni jó, én a neten lógtam sokat, arra jó volt, hogy tudtam, mikor mi történik és azt is, mivel tudok könnyíteni a dolgokon.

2007. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, én se jártam. Azért feltétlenül utána kell nézni dolgoknak, nem árt tudni, mi vár rád. A váróteremben is lehet érdeklődni másoktól, csak a rémtörténeteket ne hallgasd meg. Jó szülést!
2007. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én se jártam semmilyen tanfolyamra, meg tornára sem, mégis meglett a babuka :) Sőt, a doki meg is dícsért, hogy jobban csinálom, mint aki járt tornára :)
2007. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én csak egyszer voltam, akkor is csak az apukák hülye kérdéseit kellett végig hallgatni.Szegény előadónőt nem hagyták a szoptatás témáról beszélni!El is ment az én kedvem is az egésztől!Nem baj, ha nem mész!Legalább azt az 1 órát otthon pihenéssel tudod eltölteni.

(37 hetes kismama)

2007. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!