Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én reagálom túl ezt a...

Csak én reagálom túl ezt a dolgot? Nektek hogy esett volna?

Figyelt kérdés

A történet röviden, hogy a 2. babánkat várom, 11 hetes vagyok most és iszonyú székrekedéstől és puffadástól szenvedek. Este bevettem 2 szem gyógyszert (puffadásra) és amikor lefeküdtünk aludni meg is jött a hatása, egy kicsit megkönnyebbültem. Nem volt hangja, viszont elég szagos volt a dolog. Bocsi a gusztustalanságért. Na de mikor a férjem megérezte, egyből azzal jött, hogy milyen kiábrándító vagyok, és ez egy nőtől milyen undorító és gusztustalan dolog. A 6 év alatt ez először fordult elő velem, hogy előtte sikerült. Viszont ő már a megismerkedésünk 2. napján akkorát fingott, hogy csak néztem, és azóta is ez nála akárhol vagyunk természetes dolog, akár az utcán vagyunk, akár anyuéknál. Nekem ez olyan rosszul esett, hogy nem is aludtam este vele és másnap elmentünk otthonról egésznapra a kisfiammal. Este csak azért mentünk haza, mert otthon hagytam az utrogestant, amit most használnom kell. És mikor hazamentünk még ő volt megsértődve, hogy elmertem menni, meg hogy jól segbe kéne rugni engem, mert ilyen hisztis és sértődékeny vagyok.

Igazam van, vagy túlreagálom?


2010. máj. 30. 07:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Kedves 9:56-os!


Szerintem sem itt kezdődik ai intelligncia kérdése és mérése.Pláne családon belül.

Ha valaki én aztán szégyenlős vagyok az ilyen dolgokban,de a kérdezőt teljesen megértem,és igenis várandósan van elég bajod (mint írod te is az vagy),nemhogy ilyen apróságokon pattanjanak ki viták.


Aki nem volt intelligens,az a férj,hiszen diszkréten észre sem kellett volna ezt vennie!


Egyébként meg ha te véletlenül majd odakakilsz a szülőágyra,(mert ilyen is volt már a történelemben,beöntés ide,v oda),akkor majd felvágod az ereidet??


Na szóval nem volt sztem igazad,bocs.


Üdv! 41 hetes km

2010. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Sziasztok!Mi is pukizunk a férjemmel egymás előtt és röhögünk rajta egy jót.Szóval nem értem a férjed miért reagálja túl ha ő is pukizik előtted! 9:56-os nem tudom hogy az első babádat várod-e és hány hetes vagy de gondolom még nem lehet nagy pocakod.Kíváncsi lennék 40 hetesen hogy fogsz wc-re ugrálni percenként pukizni, amikor a gyerek már olyan szinten nyomja a gyomrod és mindened hogy már levegőt venni is nehéz lesz.Az intelligencia pedig szerintem sem itt kezdődik, és most pontozzon le aki akar. :)
2010. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mi sosem csináljuk egymás előtt, ha mégis kiszalad, akkor vigyorgás van és annyi: bocs:)

Általában a férjem is és én is megpróbál szólni ha olyat evett, aminek ez a következménye, és aznap este nem nagyon bújunk össze :)

Egyébként tényleg nem volt szép tőle, de nem lehet,hogy féltékeny még pluszban? Ilyenkor ott piszkál, ahol tud (most éppen itt tudott) hogy felhívja a figyelmedet magára (ilyen értelemben pont olyan mint a gyerekek..)

Ugyanis a második baba, illetve egy kisgyerek plusz a terhességed lehet hogy egy kicsit "sok" neki, és egy kicsit elhanyagolva érzi magát.

Szerintem ülj le vele és beszéljétek meg, hogy rosszulesett amit mondott, de most ilyen időszak van (én is mindig fel voltam fújódva az elején, most a 15. hétben vagyok, és már magától nagy a hasam...) és számítasz a segítségére, elvégre a közös gyereketeket hordod.

Cserébe ígérd meg, hogy lesz egy-egy apukás nap, amikor megpróbálod a mindenféle kínjaidat (engem pl. nagyon megvisel a tehesség, folyton fáj valamim, nem tudom, te hogy viseled) félretenni és csak vele foglalkozol: a kedvencét főzöd, meccset néz a család, autókiállításra vagy horgászni mentek, vagy amit ő akar. (nem tudom, a szex milyen szerepet játszik nálatok most, de a hiányát eléggé megszenvedik, még ha nem is mondják..)

Biztosan díjazni fogja, és nagyobb lelkesedéssel segít majd.

Mi nagyon ügyelünk, hogy egyenlően legyen elosztva a házimunka, mindketten próbáljuk kímélni a másikat, és ez folyamatos kedveskedésbe torkollik, ami nagyon jól esik mindkét félnek.

Próbáld meg ezt bevezetni, hátha működik.

(Egyébként az, hogy ilyenkor érzékeny az ember, enyhe kifejezés, én már a sírógörcstől a dührohamokig mindenen átmentem az elmúlt hetekben, és már nagyon elegem van saját magamból:)))) )

2010. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%

9:56-ös.

És ha sűrűn kell pukiznod akkor egész éjjel a wc-re rohangálsz?Na persze hiszi a piszi.Az meg hogy te 8 éve együtt vagy férjeddel és nem pukiztok egymás előtt az a te dolgod és azért mert más megteszi nem azt jelenti hogy nem intelligens.Úgyhogy egy jó nagy marhaságot írtál le.Ez az élet rendje és ha ez neked nem természetes akkor inkább nálad van gond nem mással.És azt sem hiszem hogy 8 év alatt valóban nem csináltátok egymás előtt.

2010. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy értelmiségi ember nem böfög, nem fingik hanem kiizadja....ugye? Na menj má tudod hova!!!! Terhesen az ember örül ha luk van a seggén nem hogy kiszaladgáljon! Voltál már terhes? Ha nem tetszik a párjának akkor menjen ki ő. Ne a kismamát ugráltassa. És gratulálok a 8 éves kapcsolatodhoz....ti hogy élhettek ha még elfingani se meritek egymás előtt magatokat? Ez emberi tulajdonság, együtt lehet élni vele? Úristen...
2010. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon rosszul esett volna, annyi különbséggel, hogy nem mentem volna el ezért otthonról.Nehogy már neked kelljen szégyenkezned!Szégyellje magát ő, amiért ilyen dolog miatt megszól.Nem sok együttérzés szorult belé ilyen téren, már bocs, de távol álljon tőlem, hogy sértegessem a párod.Én is azt gondolom, hogy ez természetes dolog, és az élet része ugyanúgy, mint az evés, ivás, alvás.Ő nyilván nem tudja, hogy a terhességgel sajnos együtt járnak a puffadás, és a székrekedés.NEM TEHETSZ róla!!És neki lehet?Az ő gázai kellemesebbek vagy mi?Ennyi erővel már te is kiábrándulhattál volna.Elég szomorú, hogy néhány pasi még mindig ott tart, hogy ők bármit megtehetnek, a nő meg semmit.Épp tegnap jött ránk a pukizás az Auchanban.Röhögtünk egyet, és arrébb mentünk, hogyha az idegen emberek belesétálnak a "felhőbe", ne legyen ciki.Ha nem könnyítesz magadon ( főleg otthon), nagyon megfájdul a hasad.És az rosszabb.
2010. máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

off: az egyetem alatt takarítottam ügyvédi irodákat takarítottam, hát ott úgy nézett ki a wc, hogy győztem esténként sikálni!!! körbesza*va!!! ez intelligens???

pedig tanult emberek voltak! sokszor különbül nézett ki az ügyfelek mosdója.


amúgy közvetlenül azelőtt a válaszoló előtt válaszoltam, aki szerint nem vagyukn intelligensek, mert egymás előtt pukizunk a párommal.

2010. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!