Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jővő héten megyek genetikai...

Jővő héten megyek genetikai uh-ra, ott már meg tudják mondani a baba nemét? Mikortól kellene érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
2007. nov. 25. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 18 hetes genetikai uh-ra gondolsz, akkor ott már minden valószínűség szerint meg fogják mondani a baba nemét, persze csak ha ő is úgy akarja. Ha először vagy terhes, akkor se ijedj meg ha csak 20-22 hetesen érzed először.
2007. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg meg tudják mondani, ha jól látszik. Kisfiút biztosra, ha megmutatja, a kislányt többnyire nem tudják biztosra. A genetikai ultrahangon a szembetűnő rendellenességeket nézik, nem a kromoszómákat. A mozgást már félidő előtt érezni fogod.
2007. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Nekem nem tudták megmondani mert ugy feküdt a picike

2007. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én haamarosan 15 hetes leszek,és a reggeli ébredésnél (ha ébresztőórára kelek,és megijedek a csörgésre) illetve hajnalban néha érzem a baba mozgolódását.De ez is mindenkinél más és más.18.heti UHn valószínű,h meg tudják mondani,h kisfiú vagy kislány,de erre még nem kell mérget venni.

Volt olyan ismerősöm,aki bevásárolt kislány ruhákból,mert minden UHn azt mondták,h leányzó,és h meglepődött,amikor kisfiút szült:D:D:D:D

2007. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem a 18.heti vizsgálaton ma´r megmondták,hogy kislány.De attól függ,hogy hogyan fekszik.

Nekem elsö baba,már a 16.héten éreztem a baba´t.De ez is alkattól,és a baba fekvésétöl is függ.

Nyugodj meg,hamarosan érezni fogod.

32hetes kismama.

2007. nov. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!