Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is be szokott "remegni"...

Másnak is be szokott "remegni" a pocakja?

Figyelt kérdés

31 hetes kismami vagyok, sokszor beremeg a hasam alja, a szemérem dombom felett. Olyan mintha a babám bent megborzongana...(fejfekvésű)

Szedek magnéziumot, vasat, tehát vit. hiány nem lehet. A csuklása nem ilyen, azt felismerem.

Nem fáj, nem keményedik a méhem, egyszerűen csak fura érzés. Napi 3-4* szokott megtörténni.

Másnak is be szokott remegni a pocija?


2008. okt. 21. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is be szokott remegni, de én akkor érzem inkább, amikor a lábával működhet valamit (farfekvésű). Szerintem. Bár néha mit nem adnék, ha láthatnám, éppen mit ügyködik!:))

38 hetes

2008. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, és én sem tudtam, hogy mi lehet ez. Mikor megszületett és próbálta mozgatni a kis kezét, lábát, pont ugyanúgy kezdett el remegni. Szóval szerintem már bent is próbálgatja, csak nagyon fejletlenek, gyengék még az izmai.
2008. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a dokim is meg a védőnőm is erre, h ahogy a kis kezeivel nyújtózna attól remeg be néha, olyan mintha pl. te ásítasz és egyszer-egyszer akaratlanul megremegsz.

Boldog babavárást!

33 hetes pocis

2008. okt. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ekkor csuklik...
2008. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Másnak is van ilyen.... :)

(Biztos hogy nem csuklás, azt minden mástól meg lehet különböztetni!) :))

Mindenkinek kellemes babavárást.

2008. okt. 22. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is szokott, amikor nagyon be van indulva, kiváncsi lennék, hogy mit csinál olyankor:-)
2008. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sürün mozog és néha olyan erösen rúg.Nem szereti ha a pocakomra teszek valamit.Néha a kezemet sem türi.34 hetes kismama
2008. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!