Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anionos tisztasági betétet...

Anionos tisztasági betétet használok, melyik márka jó és melyik vált be?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni a neten vagy üzletbe ,de itt kint külföldön még nem találtam.

pedig állítólag a dm-be lehet kapni. Ha valaki otthon vásárolt a dm-be leírná a márkáját

hátha így könnyebben megtalálom itt is.Ha nem tudok itt kint vásárolni 2 hét múlva megyek haza akkor hozok otthonról.

Volt egy gombás fertőzésem és gondoltam talán ha ezt a betétet használom akkor nem kapom el újra

22+5 kismami


2010. máj. 28. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam már, és nagyon jó.De tudd, hogy annyira jó a termék, hogy már hamisítják.Onnan tudom, hogy itt ahol lakom a főnökasszonyom kezdett el vele foglalkozni( Lovemoon Anion a neve).Annyira érdekelte, hogy még Lengyelországba is kiment, hogy megnézze, hogyan gyártják, és nem beetetés -e.Előadásokat tartott, és elkezdte " teríteni" a városban.Amit a Dm-ben lehet kapni (Biointimo) az egy hamisítvány.A saját szememmel láttam, amikor a főnökasszony meggyújtotta benne az anionos csíkot, és égett műanyag szaga volt.Szóval annak az anionhoz annyi köze van, mint nekem Brad Pitthez.

Az eredeti tényleg jó, itt tudsz utánanézni:

[link]

2010. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy szülésznő javaslatára használtam a LoveMoon termékeket, drágábbak, mint amit pl. DM-ben lehet kapni. Írd be a keresőbe a nevét, tudsz neten rendelni, de vannak már terjesztői.
2010. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!

Az elsőnek meg azt amit leírt arról, hogy hamisítják,jó tudni.Bár a mai világban már mit nem hamisítanak.


Ha esetleg van még véleményetek szívesen fogadom.

2010. máj. 28. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a dm-st használom, kipróbálásra vettem meg egyszer, mert állandó visszatérő gombás fertőzéseim voltak, a ciklus vége felé szinte havonta. Én nem tudom, hogy milyen az a másik betét, de én ezzel is meg vagyok elégedve. azóta nem volt fertőzésem, most babát is várok, minden kenetem rendben volt eddig.

16h km

2010. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a dm-es "hamisítványt" használom,és nekem is nagyon bevált.(29h)
2010. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ma vettem a DM-ben a "hamisítványt", amivel maximálisan meg vagyok elégedve!!! Ajánlom Neked is ... itthon be is dőlt a Love Moon, mert ez, a Biointimo a töredékéért megvehető (a tisztaságija 20 db-os és 770 Ft), így szélesebb réteghez eljut és nem csak pár emberen szerzik meg a hasznot .... nekem is szokott lenni bővebb folyásom, de használtam már kezdődő gombás fertőzésnél is és nagyon sokat segített, elmúltak a panaszok pár napi használat után!!!! Jó egészséget!!!

6+4 kismama

2010. máj. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Ki fogom probálni mind a kettőt.

Bár itt a dm-be nem találtam meg ezt a betétet.(Németország)

Sőt gyógyszertárba sincs csak max ha megrendeled ott is voltam már.

Üdv nektek.

2010. máj. 29. 10:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a lovemoon termékeket használom, visszatérő fertőzések miatt. Nekem is segített. Én a neten szoktam rendelni, mert így olcsóbb, mintha terjesztőktől venném meg.
2010. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!