Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes 3 napos kismama...

8 hetes 3 napos kismama vagyok! Nagyon rosszul esik, hogy az összes barátnöm leordit, hogy minek mondom el mindenkinek, hogy kismama vagyok mert még nem is biztos hogy megmarad a baba! Miért ilyenek? És tényleg nagy veszélyben van még a baba?

Figyelt kérdés
Ez olyan csodálatos érzés hogy nem tudom magamba tartani!
2008. okt. 21. 17:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Az előző vagyok, azt még elfelejtettem, hogy ha meg úgy alakul a dolog, hogy nem marad meg valami miatt, akkor azt is fel kell vállalni, akkor azt kell mondani, hogy sajnos nem maradt meg próbálkoztok amint lehet és le is zárni a témát mondván hogy nem akarsz beszélni a dologról. Könnyű ezt mondani de mi mást tehet valaki, hogy ha így alakul.
2008. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Annyira megértelek, nekem az egyik "barátnőm" azt mondta hogy nem gratulál majd csak 3 hónap után... hát nem tudom, elég rosszul esett, én most vagyok 7 hetes 4 napos, de szinte mindenki tudja már, nem gondolok a legrosszabbra, nem is szabad. Boldog Babavárást!!!

2008. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok:D!
2008. okt. 21. 19:32
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

én a két csíkos után elmondtam a családnak. mindenki nagyon örült. utána tudták meg a barátnők, néhány "fontosabb" kolléganőm. és nem rég a főnököm. nekünk midenki örült. szerintem nincs vele gond ha elmondod.


13 hetes kismami

2008. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nekem is muszáj volt elmondani,mert elég veszélyes munkahelyen dolgozom:(!

Vegyszerekkel és festékekkel de már itthon vagyok táppénzen mert az üzemorvos nem engedi hogy dolgozzak! Nálunk is mindenki örült nagyon hát bizom benne hogy nem lesz semmi gond sokat pihenek és csak a babára gondolok:D!

2008. okt. 21. 20:55
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív tesztet tudta csak a párom és a szuleink, ill. egy barátnom-kolleganom, aki szintén babát várt:) Alig bírtam magamban tartani, legszivesebben kiabáltam volna. Persze, aki rákérdezett már, annak nem hazudtam, de úgy igazán kb. egy hónappal késobb meséltem (8-1O hét). Elég nagy félsz volt bennem, mert pont akkoriban sajnos elvetélt az unokanovérem a 14. hétben. De szerencsére nem volt gond. Ne félj, nem kell negatívan gondolkodni, de azért csak vigyázz magadra! Sajnálom, hogy a barátnoid ilyen pesszimisták!
2008. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a barátnőid közül is többen átesetek már korai vetélésen, azért próbálnak óvni. Aki végigcsinál egy ilyen szomorú esetet, az egész máshogy látja a dolgokat. Sajnos tapasztalatból tudom. Amikor mindenkinek el kellett mondani, hogy nem maradt meg a baba, akkor derült ki, hogy hány ismerősöm járt így, csak senki nem reklámozza. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem biztos hogy a barátnőid gonoszak, vagy irigyek.

Boldog babavárást, és problémamentes terhességet kívánok!

23 hetes kismama

2008. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
51%
Én sem tudtam magamban tartani, elmondtam már mindenkinek az elején.
2008. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezt a párom mondta hogy irjam le.:Én büszke lennék hogy gyermeket várok a barátnőd fejét megszard le!!
2008. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!