Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell elintéznem, hogy...

Mit kell elintéznem, hogy örökbe adhassam a meg nem született kisbabám? Vagy szülés után ott lehet hagyni a kórházban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 17:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ja mellesleg 18 éves vagyok, van egy 6 honapos fiam, nekünk se voltak jok a körülmények, de megoldottuk.
2010. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
14:26-os :Szerintem a kérdezőnek most legkevésbé a te kioktatásodra van szüksége.Azt nem tudhatjuk, mi kényszerítette rá erre a döntésre, de nincs jogod ítélkezni felette.Nyilván nem jókedvéből teszi, lehet százezer oka ennek.Pl. ha megyek az utcán, és megerőszakol valaki, nem fogom megtartani a gyereket.Akármi oka is lehet, de abban biztos vagyok, hogy alaposan átgondolta, és nem tűnik egy szörnyetegnek szegény kérdező.Te megtartottad 18 évesen.Míg más érettségizett, szakmát tanult, vagy főiskolára ment, és élte a fiatalok gondtalan életét a barátokkal, a bulizással, te szültél.Ez a te döntésed volt, de ettől még nem biztos, hogy jobb anya vagy, mint amilyen a kérdező lett volna.És bátor dolog 18 évesen megtartani egy babát, de én mindig azt mondtam, hogy a legegyszerűbb: nem kell teherbe esni, és kész.Akkor nincs min gondolkodni!Amíg nem akartam gyereket, mindig figyeltem, hogy ne legyen.De ha már így alakult, igenis becsülöm benne azt, hogy nem ment abortuszra.Nagyon nehéz lehet megválni a babájától, gondolhatod.Nem kell megnehezíteni beszólásokkal!!
2010. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
14.26-os durva és éretlen a válaszod.A ki tudja milyen szülőkhöz kerül csak annyit, hogy ahhoz, hogy valaki örökbefogadhasson egy gyermeket nagyon sok mindent vizsgálnak a leendő szülőknél.Többszörös környezettanulmány, pszichológiai teszt, elbeszélgetés,egészség,anyagi körülmények.Tanfolyamot kell elvégezni.Szóval nem csak úgy akárkihez kerül egy gyermek.Szigorú feltételek vannak. Nem tudom nálad csináltak ilyet mikor hazavitted a gyermeked? Sose támadj és ítélj el másokat, mert nem tudhatja az ember mit hoz az élet.
2010. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
"Kedwes" 18éwes!és megtudsz MINDENT adni a gyermeked számára??Gondolom akkor autó,pénz van a háznál!Jah és ahogy irtad...MEGOLDOTTUK!!!Neked volt kiwel megoldani...!!Láátod,ez a különbség köztünk!És nem feltétlen vagy jobb anya mint amilyen én lettem volna!
2010. máj. 28. 16:05
 25/26 A kérdező kommentje:
14:26-os!Te engem ne itélj és másokat sem úgy,h nem tudsz semmiről!Inkább szüljem meg és ássam el kinnt a kertben v dobjam bele egy kukába??Azt máár nem!Inkább lehetőséget adok olyan pároknak akiknek sajnos nem lehet kisbabájuk!!!De köszönöm,h irtál...ismét rájöttem,hogy vannak hybernált,okoskodó,bíráskodó emberek!
2010. máj. 28. 16:10
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik mellettem állnak és nem ítélnek el úgy,h nem is tudják pontosan mit miért teszek!Köszönöm nektek!!!
2010. máj. 28. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!