Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell elintéznem, hogy...

Mit kell elintéznem, hogy örökbe adhassam a meg nem született kisbabám? Vagy szülés után ott lehet hagyni a kórházban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 17:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

A családvédelmissel beszélj,ö elmondja a továbbiakat is.


Èn biztosan nem bírtam volna megválni a babáimtól mikor megszülettek.

Tudom semmi közöm hozzá,de nem tudod megtartani a babát??

Biztosan nehéz lesz......

2010. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örüljetek, h nem vetette el. Rengetegen várnak babára.

Családsegítő, vagy a kórházban ha otthagyod, pár napon belül biztos akadnak nevelőszülei.

2010. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel Budavári Zitát, a Bölcső Alapítvány vezetőjét! Ő mindenben segít!!!! +36-20/944-3566
2010. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Sajnos NEEEM!Hidd el megtenném!De ha már elvetetni nem tudtam(nem is szerettem volna) legalább annyi,h jó helyre kerül!REMÉLEM!
2010. máj. 27. 17:55
 5/26 A kérdező kommentje:
Köxönöm az eddig kapott kommikat....!Tudom,h nem vagyok jó ember,de annyi vigasztal,h vkinek v vkiknek boldogságot hozok az életükbe akiknek nem lehet kisbabájuk!Nagyon örlődöm......és senkiwel nem tudom megbexélni ezeket a problémáimat!:(Ezéért köxönöm nektek,h irtok!És köxönöm azoknak akik nem itélnek el!
2010. máj. 27. 18:02
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ítéllek el, bár én sem tudtam volna ott hagyni a babáimat, de nyílván neked nem tervezett és más a helyzeted. Nézz utána mindennek és próbálj arra gondolni, amit írtál is, h. másoknak örömük lesz benne és minden meg fognak neki adni, amire szüksége lesz!!Kitartás!
2010. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
És azt nem lehet,h ott hagyom a kórházban a szülés után???Pontosan hol kell körülnéznem,h megfelelő választ kapjak?Ajjjj.....soha nem lex vége ennek??:(:(:(
2010. máj. 27. 18:46
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

szia!

A szülő a gyermek születése előtt tehet lemondó nyilatkozatot, hogy örökbe kívánja adni, ezt a gyermek 6 hetes koráig vissza lehet vonni, érvényesen csak a gyámhivatal előtt lehet tenni ezt a nyilatkozatot és ott fel is világosítanak mindenről.


32 hetes km

2010. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ohhh,Köszönöm szépen!Végre tudom,h kihez forduljak!És ez sok idő és sok futkozással jár?A születése után v akár most is bemehetek a gyámügyhöz?Akkor kórházba hagyni nem lehet semmiféleképpen?

Látom 32hetes kismama vagy!Én 30hetes....Neked volt hányingered a ebben az időszakban?folyamatosan hányingerem van:(nagyon rossz!Ég a torkom már!Éjjeleket nem alszom!

2010. máj. 27. 19:53
 10/26 anonim ***** válasza:
38%
kit érdekelne, hogy hányingerem van, ha örökbe kellene adnom a babámat???!!!! már bocsánat....
2010. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!