Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » UH-kép,5. héten, mit láttok...

UH-kép,5. héten, mit láttok rajta?

Figyelt kérdés

Voltam első ellenőrző UH-n, rövid volt, csak hogy lássuk, jó helyen van e a baba. Doki bemérte, majd mutatja: ott a terhesség, jó helyen, semmi gond,a többit meglátjuk pár hét múlva.

Mire azt mondtam, hála égnek, ott van, egyedül van (ikerterhességnél tudom, jobban paráznék)

Erre doki azt mondta - hát, még bármi lehet, majd akkor mondjuk biztosra hogy egyedül van, ha jön a következő (12. heti) ultrahangra.

Többet nem is kérdeztem, annyira bebambultam ezen, de hazafelé már motoszkált bennem, hogy csak úgy mondta, heccként, vagy tényleg kettőt lát?

Akik láttak már ilyen korai terhességet több babával, UH-t, tudnátok véleményt írni?

Mert aztán ahogy elnézegettem, a köröcskéből tényleg két helyen áll ki kis pöttyszerű akármi :/

Köszi a véleményeket, bármi is lesz, örülni fogunk, csak kíváncsi vagyok, ki mit lát, több szem-többet lát alapon.


2017. szept. 21. 20:54
 1/9 A kérdező kommentje:
2017. szept. 21. 20:55
 2/9 anonim ***** válasza:
4. és 5. héten is egy petezsak volt. 6. héten 3. De nálam injekciós stimuláció volt, több tüsző érett.
2017. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Később egyrészt lesz szívhangja, amiből kettő elég feltűnő. Másrészt bármikor felszívódhat,ezért sem akar hitegetni. Volt olyan ismerősöm aki a 12. hetinél sem tudta, hogy ikrek, mert eltakarták egymást.
2017. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát fene tudja... egyébként 5. heti után amikor még szívhang sincs mi az hogy 12. héten kell csak menned???? Még az élő terhesség nincs is megállapítva.... keress egy másik dokit, de minimum menj még el egy uh-ra... szívhang nélkül nincs élő terhesség!!!


Egyébként gratulálok, biztos nem lesz gond, csak hirtelen felmérgelt ez a következő uh dolog...


Jó egészséget kívánok :)

2017. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezen én is csodálkoztam, sőt, kérdeztem is, mert jó lenne addig látni, azt mondta, itt ez a szokás, nem piszkálják sok UH-val a babát. Lehet, túl kíváncsi leszek, és pár hét múlva megnézetem máshol, azt utána nem lehet látni úgysem a 12. hetin, merre jártam addig...
2017. szept. 21. 21:53
 6/9 VeDi84 ***** válasza:

2-3 hét múlva mindenképp menj el egy másik orvoshoz, hogy megállapítsa az élő terhességet. Kell az igazolás, hogy el tudj menni a védőnőhöz.

Furcsa, hogy téged nem hívott vissza. Én 6 hetesen voltam először. Akkor még bizonytalan volt a szívhang. 2 hét múlva újra kellett mennem.

Gratulálok! 😊

2017. szept. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül làt kettőtt, de az 5. héten annyira picik, sokaknak még embriót sem làtni csak petezsàkot. A többpetéjű ikrek elvileg kizàrható, ha csak egy petezsàk van. De egypetéjű még lehet.

Hol jàrsz orvoshoz?

2017. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha kettőt lát akkor azt mondja, nem humorista,hanem orvos..

azért mondta mert ilyenkor nem látni ezt, főleg ha egypetéjűek..

2017. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5. Heten egy petezsak

7. Heten egy petezsak benne egy elo magzat DE alatta is volt vmi ami pulzalt. Nagyon sokaig nezte vegul azt mondta egyszerre pulzal szte koldokzsinor kezdemeny. Miutan ezt kimondta meg sokaig nezte sztan azt mkndta a papirra egyet irok de barmi lehet... de sztem egy.

Kivancsi vagyok en is. :) en szeretnek ikreket :)

2017. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!