Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Titeket nem idegesít, hogy ha...

Titeket nem idegesít, hogy ha a Debrecen kedden játszik, akkor az az egyetlen meccs, amit a héten a Bl-ből láttok, ha nincs Digi Sportotok?

Figyelt kérdés
Tudom bunkóság, de én szívesebben nézném nagy csapatok meccseit a DVSC meccsei helyett. Ha úgy mint a Viasaton napi 2, heti 4 meccset nyomnának, akkor nem zavarna és szívesen megnézném, de egy Barca-Inter jobban érdekel, mint egy DVSC-Lyon.
2009. nov. 5. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Megértelek. De gondolj bele, több mint 10 éve volt utoljára magyar csapat a Bajnokok Ligájában szóval érthető ha elég sokan kíváncsiak rá.


Én speciel akkor lennék ideges ha nem látnám a DVSC meccseit. Slágermeccsek lesznek jövőre is de ki tudja mikor jut be megint egy magyar csapat a BL-be:D

2009. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, én is örültem, hogy feljutottak, csak akkor még nem tudtam, hogy ezt az egyetlen meccset fogom látni egész héten.
2009. nov. 5. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!