Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idővel, pénzzel és...

Mennyi idővel, pénzzel és fájdalommal jár, ha véget kell vetnem (sajnos) a terhességnek?

Figyelt kérdés
Mi van akkor, ha védekeztünk, mégis késik sokat. Ha nincs most lehetőségem rá, hogy megtartsam ha terhes lennék..
2007. nov. 24. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én az ok nélküli abortuszt ítélem el.

De kérdem én, ki akarja megtartani azt a babát, ami mondjuk egy megerőszakolásból fogan? Nem hiszem, hogy bárki is igent válaszolna.

Igenis, vannak helyzetek, mikor nincs más megoldás.

A kérdezőnak azt tanácsolnám, hogy gondolják végig, mérlegeljenek, gondokodjnak sokat. 12 hétig van idő morfondírozni, addig sokminden történhet, ne döntsetek hirtelen.

Nekem is előbb jött a baba, mint terveztük, de attól még megoldható. 4 órás munkám van 4 hónapja, tehát nem kapok táppénzt, a gyedem 20.000 ft körül lesz, tehát mi sem dőzsölünk, de olyan, hogy "mindent "megadni, szerintem nincs. Mi az a minden? Legyen édesanyja, legyen mit enni, pelenka meg szeretet. Az hogy van -e nike cipője vagy számítógépe, részletkérdés.

Csinálj tesztet, beszélj orvossal mindkét eshetőségről és gondolkodjatok sokat!!Kapásból legalább 5 ismerősöm van, aki 17 évesen szült, és egyik sem bánta meg...

Jó döntést kívánok!

2007. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hogy tudtok más felett itélkezni,semmit sem tudtok az ügyről?Segitséget kért,nem a ti szitkaitokat!Helyettetek is szégyellem magam:(Ha segiteni nem tudsz vagy nem akarsz,mert te biztos mindent jobban tudsz/csinálsz,legalább ne árts!

A hugom sajnos beleesett ugyanebbe,rossz volt végigcsinálnia,de még rosszabb lett volna,ha nyomorog egy gyerekkel.

2007. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
61%

Miért nem lehet odafigyelni a védekezésre?Mi az ,hogy megfelelő idő egy gyermekvállalásra?

Sosem lesz olyan időszak mikor minden klappol,mert lehet lesz lakásod autód ,munkahelyed,de esteleg hiteleid lesznek,kevés fizud..stb..sosem tudod biztosan mikor mi lesz.A mai világban nehezen kiszámítható,de minden megoldható.Én nem tudom megérteni az abortuszt ,mi a párommal 9 év után válllaltunk gyereket úgy,hogy az utolsó években nem szedtem gyógyszert-mással védekeztünk de odafigyeltünk rá,de tudtuk ha lenne semmi pénzért nem vetetnénk el.Most ,hogy sikerült áljuk a lehetőséget,hogy viszonylag könnyen ,annyi embert hallani,hogy nehezen jön össze vagy össze sem jön nekik,mi van ha te is így fogsz járni.Csak azt kívánom neked,ha esetleg lemondassz róla,gondold végig nehogy ez a baba hiányozzon évékkel később az életedből.Egyébként ha biztosra akarsz menni dokihoz menj,az a tuti...mindenképpen el kell úgyis menned.

2007. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!