Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira feszült vagyok, hogy...

Annyira feszült vagyok, hogy néha már magamtól is megijedek. Hirtelen robbanok, és nincs türelmem. Alig egy hónapom van szülésig, ez lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2007. nov. 24. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet! Alaptermészet kérdése is, de a terhesség vége felé tudat alatt is sokszor előfordul szorongás. A hozzád közel állókat lehetne megkérni, segítsenek a lazításban. Egy esti maszírozgatás, egy kellemes, meghitt teázgatás csodákra képes. Gondolj arra, hogy a feszültséget a baba is érzi! Képzeld őt magad elé, hamarosan a karjaidban tarthatod! Vigyázz rá!
2007. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez-e az oka, de két dolgot tudnék Neked javasolni:

Lehet magnéziumhiányod, attól is lehetsz feszült, próbálj MAgne B6-ot szedni.

Ha nem segít, vegyél Sedatif PC-t a gyógyszertárban, ez egy homeopátiás szer, nem nyugtató, terhesen is szabad szedni és nagyon jó feszültségoldó!

2007. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1.Ha normális a terhességed: A magne b6-ot ha eddig nem szedtél akkor most már ne kezdd el. Én keményedés miatt a terhességem alatt a 36. hétig szedtem, utána a védőnők mondták, hogy ne szedjem, mert nem fogok tudni tágulni.(kell egy bizonyos idő, mire kimegy belőled)

2.Szerintem a te terhességi korodban normális az enyhe keményedés, ilyenkor a méh készül már a szülésre. A magne b6 pont ezeket a keményedéseket gátolná meg... Szal 1 szó mint 100: ne szedd, inkább azzal a hozzászólóval értek egyet, aki azt javasolta, hogy a családtagok segítsenek relaxálni!!!

2007. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!