Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházba megyek nőgyógyászhoz,...

Kórházba megyek nőgyógyászhoz, majd tovább küld a terhesség igazolása miatt uh-ra, akkor ott kérhetek képet a kicsiről? Ha igen, akkor kell azért fizetni?

Figyelt kérdés

Magánrendelésen tud a doki uh-t csinálni?


A karcagi érdekel,de máshonnan is írhattok!!


2010. máj. 26. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Bp.-ről írok.

Szerintem attól is függ, milyen a doki, meg hogy milyen UH készülék van a kórházban, vagy a doki magánrendelőjében, mert nem minden gép tud képet csinálni, vagy ha tud is, nem biztos, hogy adnak fotót...

Ott kéne megkérdezzed, ahová mész, hívd fel Őket, és kérdezz rá!


Én magánrendelőbe járok, ott van UH, és minden alkalommal adnak fotót.


Jó egészséget!

2010. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát őőő izééé:) Uh t elméletileg tudnak csinálni magánrendelőben. Az én dokim mondjuk elég zsugori mert kértem képet és nem adott mondván hogy nincs neki benne festék vagy mi az isten...(ez magánrendelő)

SZTK ba és kórházba csinálnak uh t és képet is adnak ha kérsz. Pesten kórházba ha kérsz képet azt ki kell fizetni. Nem egy nagy összeg, 500 ft.


De most neked még csak megállapitják a terhességet? Mert akkor viszont elméletileg nem kell fizetni érte!!


Remélem tudtam segiteni 20 heteske

2010. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pár éve voltam terhesség megállapításon a fennt említett kórházban,akkor nem adtak képet.

Köszönöm mindenki válaszát!

Boldog babavárást Nektek,és madj könnyű szülést! :D

2010. máj. 26. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!