Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamik vannak olyan...

Kedves kismamik vannak olyan pillanatok amikor ugy érzitek hogy elérzékenyültök es könny gyűl a szemetekbe, ha a kis pocaklakóra gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
igen és megsúgom:ha megszületik is így lesz :) Azért a hormonok is rátesznek egy lapáttal!21 hónapos anyuka és 15h.kismama
2010. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát igen, a hormonok...én egyenesen azt éreztem hogy elgyengülök a szeretetben amit érzek irénta....most 23 hetes vagyok, és persze hogy szeretem, de az elején azért a hormon is rásegített...azt hiszem nagy sírás rívás lesz ha megszületik a kis drágám!
2010. máj. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem sírtam semmin, se filmen, se könyvön. Amikor tehes lettem a Pempers pelenka reklámon is elbőgtem magam. Dolgoznak a hormonok. Amikor első este hazavittük és betettük a kiágyba, néztem ahogy alszik, és megállíthatatlanul folytak a könnyeim.
2010. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szió!


Igen, nagyon érzékeny vagyok Én is most, és mióta megmozdult, azóta meg semmi másra nem is tudok gondolni, csak rá...:-)

Amúgy az első pillanattól mikor UH-ra mentünk, végigbőgtem a vizsgálatot, meg a hazautat is. :-D


Jó egészséget!

2010. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

20 hetes vagyok, és mindenen bőgök. :)

Tegnapelőtt megszületett a barátnőm kislánya, na akkor is sírtam. A sajátomnál is tuti fogok, nem is kicsit! :)

S nagyon jó a kis Picurra gondolni, már most imádom! De ez így van rendjén!

Boldog Babavárást!

2010. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is szokott lenni, de nálam általában csak akkor, amikor arra gondolok, hogy végre megszületik és a kezemben tarthatom a picurim, főleg, hogy az apukája is a kezében tarthatja, hát ennél szebb dolog nincs is! :) olyan elérhetetlennek tűnik még ez az egész, néha olyan mintha meg sem akarna történni, annyira vánszorog az idő :(

20 heteske :)

2010. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 23 hetes vagyok.Amikor pozitív lett a teszt, egyedül voltam itthon.Folyt a könnyem, és ugráltam örömömben egyszerre.Amikor 7 hetesen először hallottam meg a szívhangot, akkor is könnyeztem, és akkor is amikor megtudtuk, hogy kislány.Sírni bizonyos daloktól szoktam.Pl. John Lennon,Zorán,Spice girls: Mama stb. Ezektől potyogtak a könnyeim.Amikor rúg, bokszol, kidudorodik, akkor csak mosolygok, de melegség önt el.Amikor megszületik, akkor zokogni fogunk.Én is, és az apukája is.Pedig előtte soha nem tudtam örömömben sírni.Még az esküvőmön sem.
2010. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát én mikor még kismama voltam, akkor sokszor elsírtam magam mikor pl meghallottam egy számot(Cserháti Zsuzsa:Édes kisfima), na akkor potyogtak a könnyeim:-)

Vagy ha itt olvastam olyan kérdést, vagy választ ami meghatott(pl. vetéléssel kapcsolatban, mert nekem is volt kettő), vagy ha valakinek megszületett a babája, és megírta, szóval ilyeneken.És akkor azt hittem, hogy majd ha megszületik a fiam, akkor ott is sírni fogok.De nem!Egyszerűen annyira kimerültem a szülésben, hogy nem volt erőm még sírni sem:-)Inkább megkönnyebbültem.És nagyon a későbbiek során sem sírtam, miután hazahoztuk.Valahogy annyira koncentráltam az anyai teendőimre(szoptatás, stb...)hogy nem volt időm, és energiám "elérzékenyülni".Ha sírtam, inkább egyszer-egyszer a fáradtsából adódó hangulatingadozástól.De amikor szopizik, hát az a mai napig is egy felemelő BOLDOGSÁG!!!Pedig már lassan 9 hónapos:-)Amúgy meg nem vagyok egy könnyen síró típus, míg nem voltak vetéléseim, alig alig sírtam, csak halálesetkor, vagy egy nagy szakításnál, de a vetélések érzékenyebbé tettek.

Jó babavárást!

2010. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, és valahogy a vizsgálatoknál sem tudtam sírni, inkább izgultam hogy minden ok legyen.Inkább csak boldog voltam hogy rendben fejlődik a babám.De a félidőtől meg mindig valamivel riogattak(nyitott méhszáj pl., koraszülés), és így ezért sem tudtam elérzékenyülni, beárnyékolta sok gond a terhességemet:-(

Utolsó voltam.

2010. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!