Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van úgy Veletek is, hogy...

Van úgy Veletek is, hogy egyik pillanatról a másikra elérzékenyültök, ha a gyerkőcre néztek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16 hónapos, még mindig könnyeket tud csalni a szemünkbe. Sokszor csak nézem, és rácsodálkozom, mekkora ajándék az élettől, hogy itt van nekünk. Elég egy puszi, egy ölelés, a gurgulázó nevetése, és máris levesz a lábunkról minket. Egyszerűen imádnivaló:)!
2010. márc. 8. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 19 hónapos kislányom van, egyszerűen sose fogok tudni betelni vele. Amikor mentem szülni a most már lassan 6 hónapos kisfiamat, azt hittem nem leszek őt képes ugyan úgy szeretni, de tévedtem. Sokszor csak nézem őket, és hálát adok az Istennek, hogy vannak. Idén karácsonykor szabályosan potyogtak a könnyeim, amikor végig néztem a már 4 tagú családomon. Ez volt életem legjobb döntése, bármilyen nehéz is.
2010. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiam még csak 8 hónapos lesz, de ugyanezt érzem:) Előfordult, hogy annyira elöntött a szeretet, hogy magamhoz kellett szorítsam, persze kézzel lábbal tiltakozott:D

Félretéve a viccet, gyakran érzem hihetetlenül szerencsésnek magam, amikor a fiamra nézek, hogy egy ilyen csodát átélhetek:) Imádnivalóak:)

ҝ

2010. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos a fiam,de van,amikor csak nézem őt és potyognak a könnyeim.
2010. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

én napról napra egyre szerelmesebb vagyok a fiamba! Ha egy-egy ruci először van rajta, annyira nem tudok betelni vele, hogy muszáj lefotózzam. Hétvégén vendégségbe megyünk, már megvan az új rucija, amit felvesz. Alig várom, hogy ráadhassam.

Én is szoktam hosszú perceket állni a kiságy mellett, és nézem őt, akár alszik, akár nem. Ha ébren van, úgy néz rám, hogy szinte sajnálom otthagyni a kiságyban. Van, hogy bőgök, ha eszembe jut. Cserháti Édes fisfiát még nem tudtam sírás nélkül végighallgatni. 7 hetes a kishercegem

2010. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze. Pont pár napja volt utoljára, este elaludt mellettem az ágyban. Úgy aludt mint egy kis angyalka, én meg csak néztem, és mosolyogva sírtam. 11 hónapos fiú anyukája
2010. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor megszületett a kisfiam, immár 18 hónapos, akkor azt hittem hogy nem tudom majd megadni neki azt a szeretetet, ami jár neki. Tévedtem! Napról napra egyre jobban kezdtem imádni Őt, szinte rajongással szeretem! Számomra Ő a beteljesedés, a legszebb kisbaba nekem a világon. Ahogy nevet, ahogy grimaszol, ahogy totyog vagy szalad a kis görbe lábával és kis szattyán popójával...Tudnám még sorolni. De most tartok az idegösszeroppanás szélén, mert a bölcsit elkezdtük és nagyon szenvedek. Talán Ő nem annyira, de egyszerűen nem tudom hogy fogok így dolgozni és létezni nélküle. Annyira imádom Őt!!!
2010. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én pont úgy vagyok mint az első válaszoló!

múltkor bőgve hívtam az aptyukot, h "én úúúúgy szeretlek titeket!"....

2010. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy írtatok!

Nagyon szép babázós napokat kívánok mindannyiótoknak!

2010. márc. 12. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!