Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért van az hogy a testem...

Mért van az hogy a testem olyan meleg mintha lázas lennék, de megmértem és nem vagyok az? Mitől lehet ez? Nem ártalmas a pocaklakóra? Kérlek titeket írjatok.

Figyelt kérdés
A fejem majd leég,nagyon melegem van.Valaki volt hasonló helyzetben?Előre is köszönöm a válaszokat!!
2009. márc. 14. 18:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és már 3 napja megvagyok fázva.
2009. márc. 14. 18:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Jól mérted? Jó a lázmérő? (esetleg digitális és bekrepált?)

Doki nekem azt mondta, hogy a magas láz már árthat, 38,5 fölött vegyek be algopirint.

Addig is jót tesz a (kamillás) inhalálás a megfázásnak is (aztán jól betakarózni és izzadni.

Ugyanakkor a majdmegsülök érzés teljesen normális terhesen nagy hidegben is.

32 hetes

2009. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát eddig tudomásom szerint jól mért.Digitális lázmérőnk van.Először nyelv alatt mértem 36,5-öt,aztán honalj alatt 36,2-őt.Csodálkozva állok a dolog előtt.Ha normális terhesen ez a jelenség akkor nem aggódom tovább,bár nehéz lesz.Nagyon félek hogy megint valami szörnyűség fog történni!Köszönöm hogy írtál!
2009. márc. 14. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Hőhullám, melegségérzet kíséri a terhességet, sőt napközben 37,5 és kicsit fölötte hő. Teljesen normális. Időnként leizzadva ébredek reggelente, napközben ha picit szundítok pokróc alatt, úgy ébredek, mintha lázas lennék. Ha tudod, hogy megfázás vagy egyéb betegség tünete nem áll fenn, ne izgasd magad. Nagyon gyakori ez a hőemelkedés, sőt, ezért is kell sok folyadékot fogyasztani a kiszáradást kizárva.
2009. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... a megfázást úgy értem, hogy komolyabb torokgyulladás vagy orrfolyás, influ. lázzal...
2009. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Néha fájdogál a fejem,de viszont az orrom állandóan bevan dugulva.Amúgy más rosszabb tüneteim nincsenek.

Köszönöm!

2009. márc. 15. 09:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!