Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Link bemásolva alul.

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 26. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én valami hasonlót fogok venni, mert sokszor fogom rossz utakon és rossz járdákon tolni a babakocsit, ezért jó a nagy kerék, illetve nekem októberi baba lesz, akit jól be kell majd takargatni, ahhoz pedig kell hely. Én cipelni nem fogom a kocsit, ezért nem is bánom, ha a kocsi masszívabb. Láttad már élőben a babakocsit? Mert nekem fontos, hogy mielőtt megvesszem, megfogdossam.:)
2010. máj. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ugyanez csak más névvel és itt hordozóval együtt 45ezer, ha az nem kell akkor mózessel 36 ezer. inygenes házhozszállítás az ország területén. ha beirod a keresőbe a kocsi nevét,KUNERT VIP- sok kérdést és választ találsz róla. én nagy különbséget nem látok...én ha veszek akkor kompletten 45ezerért fogom megvenni.


szia, remélem segíthettem :-)

2010. máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon jók ezek a kocsik!Nem igaz,hogy ugyan olyan,mint a Kunert!Ez sokkal jobb !!Láttam mind a 2 élőbe és a Kunert elég gagyinak tünt!Mi a Baby Merc Olimp változatnál maradtunk!Gyönyörű kocsi!Nekünk grafit-rózsaszínű van!Még nem próbáltuk,mert 4 hét múlva érkezik a tulajdonosa,de barátnőmnek is ilyene van és ő nagyon szereti!Szerintem ne a Kunert kocsit válaszd!A baby Merc-et sokkal szebb színekbe lehet kapni!:):)Ajánlom neked nagyon!:):)
2010. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Hát hordozót azt kaptam, úgyhogy akkor lehet maradok ennél.
2010. máj. 26. 08:51
 5/11 anonim ***** válasza:
08.08-as vagyok., nekem nincs tapasztalatom, így én csak az elmondásokra hagyatkozom. nekünk nincs hordozónk így az is kellesz. ezt a Baby Marc-ot csak itt lehet megvenni a teszveszen? és hordozóval az ára?
2010. máj. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

ezen az oldalon minden fent van a Baby Merc babakocsikról! Igaz drágább áron, de a leírása jó, nagyon! Máshol meg meg lehet rendelni!

2010. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem laktok emeletes házban, nem kell lépcsőkön cipelned, akkor nagyon jó kocsinak tűnik, de ha igen, akkor nem ajánlom, mert az ilyenek általában dög nehezek.
2010. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szép kocsi! :-)
2010. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kunert is ugyan az. Nincs különbség a kettő között. Csak árban jobb.
2010. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is nagyon tetszett ez a babakocsi még terhesen, de nem vettem meg. Így utólag örülök neki. Ami az én szemszögemből negatívum benne: az egyik, hogy dögnehéz, 15 kg-ot ír. Más többfunkciós babakocsik 9-10 kg körül vannak. Méretre nagyon nagy. Ha autóban akarod szállítani, jó nagy csomagtartó kell hozzá, különben nem fér be. Ha liftes házban laksz, akkor a lifttel is így járhatsz. Én nem szeretem a fix kerekeket, csak a bolygót (az én babakocsimon állítható), könnyebben közlekedem vele. Én a mózeskosárnak nem látom sok értelmét, nem érzem hiányát, de van, aki használja.

Ha bolygókerékkel kéred, kb. 50.000 Ft. Ennél olcsóbban is kapsz babakocsit, 30-40.000 Ft körül, és ugyanezeket tudja, és ugyanilyen szépek, de a hátrányok nélkül.

Amin még érdemes elgondolkozni, mivel internetes vásárlás, ha valami meghibásodik rajta, hol és hogyan érvényesíted a garanciát? (ha egyáltalán van hozzá, ezt nem írja)

2010. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!