Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kívánom a teavajat. A...

Nagyon kívánom a teavajat. A margarin ízét nem szeretem, viszont minden nap eszek teavajas kenyeret. Úgy hallottam, hogy a vajban sok az A vitamin. Ezek szerint ártottam a babámnak? (14 hetes terhes)

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ahhoz rengeteg vajas kenyeret kellene megenne, hogy túllépd a napi A vitamin bevitelt. Ne izgulj, ezzel biztosan nem ártasz, csak használsz a babádnak!

Boldog babavárást!

2008. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg,egyáltalán nem ártottál a babádnak sőt még jót is tettél neki hogy nem azt az agyontartósított hidrogénezett műmargarint etted.

Szia.

2008. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szió! Én terhességi cukorbeteg 29 hetes kismama vagyok! Nyugodtan edd a vajat! Dietetikus tanácsadáson direkt ajánlotta a doki!!! Azóta én is azt eszem! Boldog babavárást!
2008. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is nagyon kívánom. A vajon kívűl szinte semmi zsiradékot nem eszem. A zsírban oldódó vitaminok: A, D, E, K megtalálhatók benne, de igen minimális mennyiségben. Tényleg százszor jobb, mint a margarin. (ahogy előttem is írták) A szervezet jelez, hogy mit szeretne, egyed bátran.

Szintén 14 hetes

2008. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Nektek is boldog babavárást!
2008. okt. 20. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

semmi gond a teavajjal! nem artasz vele!

jó, hogy nem birod a margarint, olyat ne is egyél!!!!

2008. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, sok kajaban sok az a vitamint, nekem a dokim azt mondta, hogy mestersegest nem szabad enni. más a dozis, a mestersegesben nagyon sok van
2008. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ez vicces,mert én is iszonyúan sok teavajat megettem az elején főleg és most sem vetem meg:-)Most 26.hetes vagyok és minden ok, a vércukrom is, szóval ne aggódj és jó étvágyat hozzá!:-)))
2008. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!